Bahçeli'den çok sert tepki: Soysuzluk ve ihanettir!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Karaman'da konuştu. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 4 partinin ortak imzasıyla yayınlanan Doğu Akdeniz bildirisinde HDP'nin imzasının bulunmamasına dikkati çeken Bahçeli, "Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 21.07.2019 15:11 GÜNCELLEME 21.07.2019 16:26
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Karaman'da açıklama yaptı. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

 

 

"Karaman'da sıra MHP'dedir, görev MHP'dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız. Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Karaman MHP'li teşkilatlarla altın çağını yaşayacak.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, milli bekamıza yönelik saldırıların engellenebilmesi için inşa ve ihya edilmiştir. Bu sayede tıkanan, tekleyen, yozlaşan eski yönetim sistemi yenisiyle değiştirilmiştir. 15 Temmuz'da fiilen ömrünü dolduran parlamenter sistemin zaaf ve zayıflıkları reformcu bir mücadeleyle aşılmıştır.

 

 

MACERA DEĞİL, MECBURİYET

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi macera değil, mecburiyettir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine koro halinde karşı çıkıyorlar. Maksat arızalıdır, ahlaken çarpıktır. 15 Temmuz FETÖ darbe ve istila girişimi içinde ve etrafında olanlar yeni hükümet sisteminden rahatsızdır. Ayaklarımızın üzerinde durma kararlılığımız yanlış hesap yapanları çılgına çevirmiştir.

AMAÇ İĞRENÇ, NİYET KÖTÜDÜR

TBMM'de öyle bir parti düşünün ki, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki varlığıyla ilgili destekleyici bir tavır içine girmiyor. Çünkü amaç iğrençtir, niyet kötüdür. HDP, terör örgütünün hain bir yüzüdür. Bu gün de birlikte olunamayacaksa, ne zaman olunacaktır? Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir?

TÜRK İMZASI TAŞIYAN SAVAŞ UÇAKLARI...

Türkiye'nin F-35 projesinden çıkarılması kimsenin yanına kar kalmayacaktır. Kötü müttefiklik inşallah Türk'ün imzası ve damgası bulunan gelişmiş savaş uçaklarının yapılmasına da neden ve gerekçe olacaktır."

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 36
 • misafir6 11 ay önce Şikayet Et
  Ermeni örgütünden ne bekliyorsunuz. Haysiyetsizler, Osmanlının mirasından çalmadıkları kalmadı. Hala ermeni soykırımı deyip, üzerine yattıkları osmanlı zenginliğini ellerinde tutabilmek için Haçlıların köpekliğini yapıyorlar. Şunların elindeki T.C. kimliği alınsın, azınlık olsunlar. Zaten geniş haklara sahipler. Soysuz değiller. Hain ermeni soyundan onlar.
  Cevapla
 • Tarık 11 ay önce Şikayet Et
  Adamın dibisin Bahçeli, devlet ve millet sözkonusu olduğunda fren yapılmaz diyor
  Cevapla
 • Serhan Mukan 11 ay önce Şikayet Et
  Devletimize Sayın Devlet Bahçeli'ye Allah sağlıklı uzun ömür ihsan etsin Amin
  Cevapla
 • Müntakim olan ALLAH 11 ay önce Şikayet Et
  idam kapatma avlama başlamalı
  Cevapla
 • ihsan 11 ay önce Şikayet Et
  hdp=pkk ABD nin örgütü terörist ikiisde
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: 13 Temmuz koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Rize'yi sel vurdu! İlçe merkezi göle döndü