MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Kendisini ikaz ediyoruz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in "Bir kişiye beş kişi saldıran haydutlardan ne milliyetçi olur ne de adam" sözlerine "Bunların yol açacağı vahim gelişmelerin baş sorumlusu kendisi olacaktır" diye yanıt verdi.

MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Kendisini ikaz ediyoruz
MHP'li Yalçın'dan Akşener'e: Kendisini ikaz ediyoruz
GİRİŞ 04.08.2019 06:57 GÜNCELLEME 04.08.2019 06:57
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Twitter hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik açıklamalarda bulundu.

 

 

Semih Yalçın'ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaların orijinal hali şu şekilde;

Bugün bir müptezel müennes Türk milliyetçilerine "haydut" benzetmesi yapmış. E.Renan milliyetçiliğinden başka açılımı ve bilgisi olmayan ipin siyasi başterzisi makarasındaki FETÖ "ip"ini yine millet aleyhine sarmaya başlamış.

 

 

Bunlar sadece gözü küllü değil, kör, kara cahil ve nadandır. Bunların dersini yine zamanı gelince millet verecek kaç paralık olduklarını yüzlerine vuracaktır.

Milliyetçi Ülkücü Hareket içinde fısk ve fücurla uğraşıp sonra da aramızdan ayrılanların iflah olduğu nerede görülmüştür? Bunları da zaman birer birer öğütecek, hepsi teker teker tarihin hainler ve fasıklar mezarlığına defnedileceklerdir.

"KENDİSİNİ İKAZ EDİYORUZ"

İp makarasına milleti dolamak isteyen bu müennes; hâlâ MHP'ye ve liderine dil uzatarak "haydutluktan" bahsedebilmektedir. Kendisini ikaz ediyoruz.

Kışkırtmalar sonucu olayların istenmeyen bir seyir izlemesinin, böyle giderse cereyan edebilecek tatsız vakaların ve bunların yol açacağı vahim gelişmelerin baş sorumlusu, kendisi olacaktır.

Bu müennes, bir hanımın şahsında olması icap eden zarafet ve nezafete uymayan külhanbeyliklerle, Türk kadınlarının sevgisini kazanacağını mı sanmaktadır?

Ucuz kahramanlıklar, fıtratına aykırı kof efeliklerle nereye varacağını sanmaktadır?

Adres verip racon keserek hangi erkeğin sempatisini kazanacağına, oyunu çalacağına inanmaktadır?

Hanımken zenne gibi davranarak yaratılışının ve Allah'ın kendisine bahşettiği ayrıcalıkların sınırlarını neden zorlamaktadır?

"MİLLET BU HANIMIN MAKARASINDAKİ İPİ KİMİN ÜRETTİĞİNİ BİLİYOR"

Muhalefetin düğün hediyesi olan particiğinde zenne kılığına girecek mebzul miktarda adam varken, bir hanım olduğunu unutup siyaset tiyatrosunda zenneyi oynamayı neden tercih etmektedir?

Kendi fıtratına aykırı fiillerde bulunarak Türk kadınlarının sevecen, merhamet dolu ve müşfik hissiyatına; çocuklarımızın ilk öğretmenleri mevkiinde sergiledikleri annelik hassalarına; toplum hayatını dengeleyen haysiyetine düşkün, vakur ve onurlu duruşlarına zarar vermektedir?

Kendinde liderlik vehmeden bu hanımefendinin ve açtığı politika dükkânının ipliği artık pazara çıkmıştır. Zaten millet, ipin ucunun kimin elinde olduğunu görmüştür.

Millet, bu hanımın makarasındaki ipi kimin ürettiğini de biliyor.

Bizden söylemesi: Okyanus ötesinden gelen soğuk rüzgârlarla şişen ip balonu beceremedikleri bu kurultaylarıyla patlamak üzeredir. Çarşaf listeleri adeta "Yurtta Sulh Konseyi"nin isimlerinden ibarettir.

Yıllardır MHP'nin politikalarını tenkit etme görüntüsü altında sürekli olarak fitne ve fücur üretenlerin suretihaktan görünmeleri, siyasette seviyeden bahsetmeleri onları haklı çıkarmayacaktır.

Türk Milliyetçilerine haydut diyen bu zavallıya cevabımız; Bir kemiğin ardından saatlerce yol giden itler artık gülseler de fark etmez. Artık kimsesiz değiliz. Bir idik bin olduk. Bin idik milyonları bulduk. Çığ gibi büyüdük.

MHP, milliyetçi-ülkücü hareket mensuplarının iradelerinin teminatı altındadır. Ülkücü Hareket Devlet Bahçeli liderliğinde en güçlü dönemini yaşıyor ve yaşayacaktır.

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • şems 1 yıl önce Şikayet Et
  maksadı coktan belli idi. hatırlarsanız mersi erdemli ilçesinde yol kesme oldu. kürt vatandaşımızın evine ve isyerine zarar verildi. otobusler taşlandı zarar verildi. peki bu zarar gorenler kimlerdi. biliyor musunuz. devletin ve milletin yaninda olanlardı. olayı bizzat yaşadık. Bahçeli durumu fark etti hemen çekildi. kimdi bunlar Akşener in adamları idi. mhp mv. Vural Ural bizzat gördü. akşener kaos çıkmasından yana olup mhp bölmek için uğraşıyor. gercek milliyetçiler bir bir kopuyor hainlerden....
  Cevapla
 • Egeli 1 yıl önce Şikayet Et
  Güzel tesbit; Çarşaf listeleri ''yurtta sulh konseyi'' isimlerinden ibaret. Kadın 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminden aylar önce söylemişti zaten.15 Temmuzdan sonra başbakanım diye. FETÖ'nün siyasi ayağı için hala ne bekleniyor?!
  Cevapla
 • izmir hakkı kul 1 yıl önce Şikayet Et
  akşener ülkücüyüm diyor.derin yapıya dış yapıya ve fetöye hizmet ediyor ülkücüyüm diyor. hdp-chp-pkk ittifakına yardım ediyor.destek çıkıyor.belediye kadrosuna pkk lıları doldurana destek veren ülkücü değil türkücü dahi olamaz.
  Cevapla
 • Meta 1 yıl önce Şikayet Et
  Pkk ya fetöye hiç toz kondurmayan fetöcü meral teşkilatta zor günler yaşıyor
  Cevapla
 • morkoç 1 yıl önce Şikayet Et
  Meral ve kaftancıoglu ve avaneleri bir güvenlik sorunudur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'den tarihi rest: Şer ittifaklarını yerle yeksan edecek kudrete sahibiz
Gerilim had safhada! Yunanistan ve Almanya'dan son dakika Türkiye açıklaması