Devlet Bahçeli'den çok sert sözler: Hakaret ve hıyanet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Türk düşmanı bir Yunan milletvekilinin ay yıldızlı al bayrağımızı yırtmasından kısa süre sonra Avrupa Parlamentosu yeni bir rezalet ve zillete sahne olmuştur. Maalesef ihanet taltif edilmiş, melanet kürsülere taşınmış, hakaret ve hıyanet alkışlanmıştır."

Devlet Bahçeli'den çok sert sözler: Hakaret ve hıyanet
Devlet Bahçeli'den çok sert sözler: Hakaret ve hıyanet
GİRİŞ 06.02.2020 16:54 GÜNCELLEME 06.02.2020 17:36
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Devlet Bahçeli'nin paylaşımları şöyle:

 

 

Avrupa Parlamentosu Türkiye’ye husumetin alenileştiği, teröre ve terör örgütlerine yataklığın tescillendiği işbirlikçi bir yapıya dönüşmüştür. Bu haliyle insanlık değerleri çiğnenmiş, adalet ve hukuk değerleri çürümeye terk edilmiştir. Avrupa tarihin ters istikametindedir.

Türk düşmanı bir Yunan milletvekilinin ay yıldızlı al bayrağımızı yırtmasından kısa süre sonra Avrupa Parlamentosu yeni bir rezalet ve zillete sahne olmuştur. Maalesef ihanet taltif edilmiş, melanet kürsülere taşınmış, hakaret ve hıyanet alkışlanmıştır.
Terör örgütü PKK/YPG elebaşlarına kucak açan, sözde Kürt Konferansı düzenlenmesine çanak tutan Avrupa Parlamentosu bölücü örgütün resmen propagandasına göz yummuş, onay vermiş, destek olmuştur. AB hem kurumsal olarak hem de ahlaken dağılmanın eşiğine kadar gelmiştir.

 

 

Avrupa Birliği’nin terör örgütleri listesinde bulunan PKK’nın kırmızı bültenle aranan elebaşlarının Avrupa Parlamentosu’nda ağırlanıp Türkiye’ye tehditler savurmasına ortam açılması hiçbir şekilde tavzihi ve tevili olamayacak bir kepazelik ve soysuzluktur.

Kandil Avrupa Parlamentosu’na taşınmıştır. Masumların canına ve varlık haklarına, ülkemizin ve milletimizin egemenlik değerlerine kast etmek için saldırı üstüne saldırı yapan seri katiller Avrupalı dostlarıyla yanak yanağa vermişlerdir. Terörizm Avrupa’ya yuvalanmıştır.

Avrupa Birliği savunduğu ilkelerle bütünüyle ters düşmüş, Türkiye’ye karşı fiilen ve fikren nifak cephesi açmıştır. Sözde Kürt Konferansı’nda söz alan küstahların Türkiye’nin Suriye’de savaş suçu işlediğini iddia etmeleri yalnızca iftira değil, aynı zamanda iffetsiz bir uydurmadır.

Avrupa Parlamentosu’nda teröristlerin davet edilip konuşturulmaları tarihe kara bir leke olarak geçmiştir. Bu itibarla Milliyetçi Hareket Partisi terör örgütlerine destek veren Avrupa Parlamentosu’nun bu karanlık ve kirli tutumunu açıktan ve kararlı bir şekilde kınamaktadır.

Ayrıca dün Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaşanan uçak kazasında hayatlarını kaybeden, Van’ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletçe başımız sağolsun diyorum.

ETİKETLER
MHP
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • samet dinç 3 ay önce Şikayet Et
  reis gibi reis daha nasıl olacak abartıosunujz konusurken
  Cevapla
 • Yorumcu 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar adam olmaz, reisler durmayın
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Saadet partisinden Cihangir İslam ve hdp li bir millet vekili de orada onlara bunun hesabı sorulmalı
  Cevapla
 • Sedat 3 ay önce Şikayet Et
  Rabbim seni ve sayin cumhur başkanımızı başımızdan eksik etmesin inşallah. Allahım sizlere sağlıklı Hayır li ömürler versin inşallah.
  Cevapla
 • Anadolu 3 ay önce Şikayet Et
  Amin,
  Cevapla
 • Hasan 3 ay önce Şikayet Et
  Kemalin sesi hic cikmiyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yeni paket yolda! İşten çıkarma yasağının 3 ay uzatılması gündemde
Rusya'dan itiraf gibi çıkış: Türkiye sayesinde siyasi arenadan silinecek!