AK Parti harekete geçti! Mikro sorunlara çözüm

Partinin hiç oy vermeyenlere ulaşması ve yeni eylem ile söylemler üzerinde çalışılıyor. Tüm toplumu ilgilendiren sorunların yanısıra mikro ölçekteki sorunların çözümlerine de ağırlık verilecek. Böylece AK Parti politikalarını benimseyenlerin yerel sorunlar nedeniyle oy vermemesinin önüne geçmek isteniyor.

AK Parti harekete geçti! Mikro sorunlara çözüm
AK Parti harekete geçti! Mikro sorunlara çözüm
GİRİŞ 18.02.2020 06:09 GÜNCELLEME 18.02.2020 07:30
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

AK Parti’yi 2023’e taşıyacak kadroların belirleneceği kongre süreci devam ederken, 2023 seçimleri için strateji belirleme çalışmaları da başladı.

 

 

AK Parti kurmayları tarafından üzerinde çalışılan stratejiler kapsamında toplumun daha geniş kesimine ulaşmak ve partiye olan desteğin artırılması için atılması gereken adımlar üzerinde duruluyor. Bu kapsamda AK Parti’nin kuruluş süreci göz önünde alınarak yeni eylem ve söylemlerin gündeme gelebileceği de değerlendiriliyor. Daha önce AK Parti politikalarını beğenen ama partiye hiç oy vermemiş kitlelere ulaşılması ve onların ikna edilmesi için politika ve söylemler geliştirilecek.

MİKRO SORUNLARA ÇÖZÜM

 

 

Tüm toplumu ilgilendiren sorunların yanı sıra mikro ölçekteki sorunların çözümü için atılacak adımlar da gündemde olacak. Genel anlamda AK Parti’nin politikalarını destekleyenlerin, yerel ölçekli adımlar nedeni ile oy vermemelerin de bu şekilde önüne geçilmesi amaçlanacak.

Yenişafak

YORUMLAR 10
 • ali 2 yıl önce Şikayet Et
  sahil kesimlerini dolaşın diyecem ordakileri kessen chp den başkasina oy vermezler çogunlugu
  Cevapla
 • EMİN 2 yıl önce Şikayet Et
  Kardeşim EYT ve KENTSEL DÖNÜŞÜM halledilirse sıkıntı kalmaz...
  Cevapla
 • Turuncu 2 yıl önce Şikayet Et
  1. si şiddet içerikli filmler 2. si her köşe başında trafik, polis, bekçi suçlu suçsuz herkesi durdurup gbt yapıyor araçlar aranıyor millet bu durumdan bunalmış durumda millet bu durumdan çok ama çok yakınıyor ister dikkate alın ister almayın benden söylemesi
  Cevapla
 • mucoli 2 yıl önce Şikayet Et
  kitlerde taşeron işcilere kadro verilmedi asıl iş yapanlar dışarıda kaldı
  Cevapla
 • Osman 2 yıl önce Şikayet Et
  Tşk da çalışan sivil memurların sorunları mesala
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sözde akademisyenlerin deprem açıklamalarına sert tepki
Amerikan sermayeli Fox'ta Mehmetçik'e 'deprem' iftirası!