Erdoğan'dan Fox'a zehir zemberek cevap!

Azerbaycan ziyareti öncesi gazetecilerin sorularını cevaplandıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fox TV muhabirinin sorusuna çok sert cevap verdi ve, "Fox önce ciddi bir medya mensubu olsun. Yalan haber üretmeyi bırakın. " ifadelerinde kullandı.

GİRİŞ 25.02.2020 10:11 GÜNCELLEME 25.02.2020 19:59
Bu Habere 48 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ziyareti öncesi Ankara'da önemli açıklamalarda bulundu.  Erdoğan Fox TV muhabirinin " Libya'da şehitlerimizin olduğunu duyurdunuz, muhalefet  sizin şehitleri verirken kullandığınız ifadelere tepki gösteriyor. Bunlara cevabınız nedir?" sorusuna çok sert cevap verdi.

YALAN HABER ÜRETMEYİ BIRAKIN

 

 

" Fox önce gazete olsun, Fox önce ciddi bir medya mensubu olsun. Yalan haber üretmeyi bırakın. " diye sözlerine başlayan Erdoğan şöyle konuştu;

"Muhalefetin söylemleri de beni çok ilgilendirmiyor. Biz rakam da olur, sayısal olarak o dediğiniz türde ifadeyi de… Beni muhalefet mi yargılayacak? Ne diyor muhalefet? Gidip Esed ile görüşeceksiniz diyor. Bu nasıl muhalefet ya?

O AKLI SEN KENDİNE SAKLA

Milyonlarca insan ülkesini terk ediyor kalkıp da Bay Kemal bunların hesabını sormuyor. Kalkıp bize akıl vermeye... O aklı sen kendine sakla da bir işe yarasın hiç olmazsa.Bizim kendimize ait iki tane orada Libya'da şehidimiz var. Şimdi bu rakamı açıkladım, Bay Kemal ne yapacak bunu? 

 

 

BAY KEMAL ANLAMAZ BUNU

Suriye Milli Ordusu'ndan bizim eğitici kadrolarımızın altında orada bulunanlar var. Evet var. Ne Bay Kemal; şunu da sordu ya. Hafter'in yanında Wagner'in ne işi var ki Suriye Milli Ordusu'ndan oraya gidenlerin ortak paydalar var. Ve ortak paydalar içerisinde onlar Libya'da bulunuyorlar. Kiminle beraber? Suriye'de bizimle beraber. Bizimle beraber olan bu kardeşlerimiz orada da beraber olmayı şeref telakki ediyorlar. Oraya gidişlerinin manevi boyutu da var ama bundan Bay Kemal anlamaz."

YAZDIR
YORUMLAR 48
 • esven 3 ay önce Şikayet Et
  Öyle anlaşılıyor ki Can Dündar görevini Fatih Portakal a devretmiş.
  Cevapla
 • Malatyalı 3 ay önce Şikayet Et
  Bir siyonist proje: FOX TV
  Cevapla
 • zafer gülten 3 ay önce Şikayet Et
  FOX tv kapatılmalı,öyle bir yalan haber yaptılarki tansiyonum çıktı,nerdeyse kalp krizi geçiriyordum...biz 2000 sonrası emeklileri intibak müjdesi beklerken,Fox Haber kalkmış Ssk zararda,emeklinin bayram ikramiyeleri kesilecek,ayrıca maaşlardan yüzde 5 kesinti var gibi aslı olmayan haberler yapmış.devletin derhal bir yasa çıkarıp bu gibi yalan haber yapanlara bir dur demesi lazım.
  Cevapla
 • erko 3 ay önce Şikayet Et
  adamsın reis muhalefet önce kendini sorgulasın ssk yönetemeyenler ancak diktatörlükle chp yi yönetebilir devlet yönetiminden anlamazlar
  Cevapla
 • Mehmet Emin 3 ay önce Şikayet Et
  FOX=TILKI ,Yani bunlardan TILKILIKTEN BASKA NE BEKLENIR KI???
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
MGK'da son dakika kararları açıklandı!
Bu maske dünyada bir ilk! Yerli üretildi