Başkan Erdoğan, Barzani'yi kabul etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

GİRİŞ 04.09.2020 14:25 GÜNCELLEME 04.09.2020 15:07
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Ziyarette Barzani'ye, Kürdistan Bölgesi Başkanlık Divanı Başkanı Fevzi Hariri, Kürdistan Bölgesi Başkanlık Ofisi Müdürü Kerim Şengali, Kürdistan Bölgesi Dışilişkiler Ofisi Sorumlusu Sefin Dizayi ve Kürdistan Bölgesi Başkanlığı Yüksek Danışmanı Felah Mustafa da eşlik etti.

Neçirvan Barzani, 2 Eylül'de Bağdat'a ziyarette bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmüştü.

YORUMLAR 13
 • Ahmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Gelmişken kerkük'ü bize ver öyle git.
  Cevapla
 • Bozoklu 3 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar ne çok biliyorsunuz geçin devleti siz yönetin
  Cevapla
 • erdemir 3 yıl önce Şikayet Et
  devletin var bir bildigi elbet
  Cevapla
 • hacıabi 3 yıl önce Şikayet Et
  herkes atıp tuyuyor, o zaman hiçbir devlet ile görüşmeyelim. sadece kadar ve pakistan kalıyor geriye. açlıktan gebernek mi istiyorsunuz. en büyük ticareti ırak kürt bölgesi üzerinden yapıyoruz. merak etmeyin terör olduğu müddetçe biz askerlik mesleğimiz de daha zirveye savunma sanayiinde daha zirveye gideceğiz..
  Cevapla
 • Yine Kandırdılar! 3 yıl önce Şikayet Et
  Peki devletin menfaaatleri için Büyük Kürdistan hayali kuranlarla görüşüyoruz da Türkiye'nin parçalanması için bir gayreti olmayan Mısır ve Suriye ile neden görüşmüyoruz? Akdenizdeki ve Suriyedeki menfaatlerimiz ne olacak? Dost olabileceğimiz ülkelerle kavga ederek düşmanlarımzın yanına itiyoruz. Ama sıra Barzani gibi İsrail uşaklarına gelince menfaatlerimiz için görüşüyoruz! Kusura bakmayın bu hükümetin sicili gayet bozuk bu konuda. yarın kalkıp kandırıldık derler!' Nitekim 2017de Barzani hakkında bunu demişlerdi.
  Cevapla
 • SORU 3 yıl önce Şikayet Et
  iran, Irak, Suriye ve Türkiye'den bazı bölgeleri içine alan sözde Bağımsız Kürdistan haritasını duvara asıp, bu dört ülkeye rağmen israil bayraklarının gölgesinde referandum yapan bu adamlar, bu dört ülkeye rağmen nasıl hala hayatta kalabiliyor?
  Cevapla
 • atakan53 3 yıl önce Şikayet Et
  SORDUĞUN SORU YANLIŞ. Irak Suriye diye bir devlet yok. iran fransız sömürgesi. Kağıt üstünde devlet devlet mi .
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Batman'da 15 yaşındaki Viyan'ı hayattan koparan feci kaza kamerada
Dünyanın en değerli milli takımları listelendi!