Savcı Sayan sert tepki: İtlerin ağzıyla deniz kirlenmez!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, CHP yönetiminin orduya hakaret eden Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'a sahip çıkmasına tepki gösterdi.

Savcı Sayan sert tepki: İtlerin ağzıyla deniz kirlenmez!
Savcı Sayan sert tepki: İtlerin ağzıyla deniz kirlenmez!
GİRİŞ 02.12.2020 18:11 GÜNCELLEME 02.12.2020 18:11
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, A Haber’de Kılıçdaroğlu’na ateş püskürdü ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sayan, "Biden’ın gelişiyle birlikte bunların ağzı kanlandı. Dolayısıyla söylemlerine çok dikkat etmek lazım. Bu ileriki süreçte Türkiye’nin başına hiç ummadığımız yerden farklı tehlikeler yaratmak için uğraşıyorlar." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu orduya hakaret eden CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'a sahip çıktı, Başkan Erdoğan'a ağır hakaretler etti. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, A Haber'de Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan şu yorumlarda bulundu;

DESTEKLEYEN BAŞKA GÜÇLER DE VAR

Bu durum herkesi rahatsız ettiği gibi beni de rahatsız etti. Bugün de Cumhurbaşkanımıza ağız dolusu ağır hakaretlerde bulunmuştur. Biz Cumhurbaşkanımızın kötü söylemlerle değerinden bir gram eksileceğine inanmıyoruz. Zaten Cumhurbaşkanımızı dünya tanıyor, herkes tanıyor. Ama mesele başka. Orduya saldırı, Türkiye Cumhuriyeti'ne saldırı, ekonomisine saldırı bunları araştırmak lazım. Kılıçdaroğlu'nu destekleyen arkada başka güçler var.

BİDEN'IN GELİŞİYLE BUNLARIN AĞZI KANLANDI

Deniz Baykal gitmeden önce de Kılıçdaroğlu böyle güçler tarafından destekleniyordu. Şu anda da Kılıçdaroğlu, Türkiye'ye operasyon yapan güçlerin oyuncağı olmuştur, kukla gibi oynatıyorlar. CHP'nin bütün grubu bu görüşte değil. Rahatsız olan milletvekilleri var. Beni arayan milletvekilleri var, genel başkan yardımcıları var. Biden'ın gelişiyle birlikte bunların ağzı kanlandı. Dolayısıyla söylemlerine çok dikkat etmek lazım. Bu ileriki süreçte Türkiye'nin başına hiç ummadığımız yerden farklı tehlikeler yaratmak için uğraşıyorlar. Böyle tehlikeleri Türkiye'nin başına getirebilirler. Son günlerdeki saldırıları bundandır. Varlık Fonu'na saldırıları bundandır, Cumhurbaşkanına saldırıları bundandır.

BUNLAR TÜRKİYE'Yİ SATTI

Bunlar Türkiye'yi ABD'ye sattı, bunlar Türkiye'yi Suriye'ye sattı, bunlar Türkiye'yi PKK'ya sattı, bunlar Türkiye'yi İran'a sattı. İran ile Türkiye savaşırsa İran'dan yana tavır koyalım diyen bir grubun temsilcisidir Kılıçdaroğlu. Suriye ile Türkiye savaşırsa benim tarafım Suriye'dir diyen bir grubun öncüsüdür Kılıçdaroğlu. Tamamen dış güçler tarafından yönetiliyor. Türkiye'yi üçe dörde bölme projeleri var. Sayın Cumhurbaşkanımıza söylediği birkaç tane aşağılık kelimenin leke ve zarar getirmeyeceğini bütün Türkiye vatandaşları bütün ümmet ve Müslümanlar çok net bir şekilde görüyor. Kılıçdaroğlu'nun bu saldırılarına karşı çıkmamız lazım.

ETİKETLER
ağrı belediyesi
YAZDIR
YORUMLAR 20
 • rrrr 9 ay önce Şikayet Et
  iyi tahkiye yapıyorsun başkan kutlarım
  Cevapla
 • Gökmen 9 ay önce Şikayet Et
  Allah Teâlâ yardımcın olsun başkanım...
  Cevapla
 • Kim.. 9 ay önce Şikayet Et
  Herkes rahat olsun.. Allahin izniyle bu itler, buyuyen Turkiye'ye çomak sokamayacak.. Refah gunler yakin. Biraz sabir insaallah..
  Cevapla
 • ilker 9 ay önce Şikayet Et
  doğru amerikadan aldığı direktiflerle chp hareket ediyor .hedefleri sadece ve sadece chp yi iktidar yapıp chp liderliğinde türkiyeyi iç savaş ortamına sokup sonrası parçalanmış bir türkiye .bu coğrafyada petrol olduğu müddetçe emperyalizm bu ülkede güçlü ülke istemez . türkiyenin güçlenmesi tehlike bölünmeli . zavallı chp nin Atatürkçü leri . farkında değilsiniz ama apo cuyuz deseniz daha doğru olur
  Cevapla
 • levocan 9 ay önce Şikayet Et
  Chpkk artık bir milli güvenlik meselesidir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Prof. Dr. Murat Akova'dan Turkovac açıklaması: Sinovac kadar etkili olacak
Tehlikeli tırmanış! Toplamak için ölümü göze alıyorlar...