Kabinenin yeni bakanlarına tebrik yağdı

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla bakanlık görevine atanan Derya Yanık, Vedat Bilgin ve Mehmet Muş'a, devletin zirvesinden tebrik yağdı.

Kabinenin yeni bakanlarına tebrik yağdı
Kabinenin yeni bakanlarına tebrik yağdı
GİRİŞ 21.04.2021 06:44 GÜNCELLEME 21.04.2021 09:10

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla bakanlık görevine atanan Derya Yanık, Vedat Bilgin ve Mehmet Muş'a, tebriklerini iletirken görevi devreden Zehra Zümrüt Selçuk ile Ruhsar Pekcan'a teşekkür etti. ve "Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Sn. Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanan Sn. Vedat Bilgin ve Ticaret Bakanlığına atanan Sn. Mehmet Muş'a yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Görevi devreden Bakanlarımız Sn. Zehra Zümrüt Selçuk ve Sn. Ruhsar Pekcan'a ise gayret ve katkıları için içtenlikle teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim KalınAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine atanan Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Vedat Bilgin ve Ticaret Bakanlığına atanan Mehmet Muş'a yeni görevlerinde başarılar ve hayırlı hizmetler diliyorum.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Resmî Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile yeni kurulan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızla birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın ülkemiz ve aziz milletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Sn. Derya Yanık’ı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanan Sn. Vedat Bilgin’i ve Ticaret Bakanlığına atanan Sn. Mehmet Muş’u gönülden tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

9 Temmuz 2018’den bu yana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak görev yapan Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ve Ticaret Bakanı olarak görev yapan Sayın Ruhsar Pekcan hanımefendilere gece gündüz çalışarak ülkemize kattıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Milletimiz için dur durak bilmeden çalışmaya, üretmeye devam edecek; büyük, güçlü ve tam bağımsız Türkiye yürüyüşünü kararlılıkla sürdürecektir.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Sn. Derya Yanık'a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanan Sn. Vedat Bilgin'e ve Ticaret Bakanlığına atanan Sn. Mehmet Muş’a başarılar diliyorum. Sn. Zehra Zümrüt Selçuk ve Sn. Ruhsar Pekcan'a hizmetleri için teşekkür ediyorum.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Kabinede birlikte görev yaptığımız Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler eski Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk Hanımefendi’ye ve Ticaret eski Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendi’ye hizmetleri ve dostlukları için çok teşekkür ederim. Yeni kabinede Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na atanan Vedat Bilgin Beyefendi’ye, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na atanan Derya Yanık Hanımefendi’ye, Ticaret Bakanlığı’na atanan Mehmet Muş Beyefendi’ye hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Millete hizmet bizi bekler.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Sayın Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanan Sayın Vedat Bilgin ve Ticaret Bakanlığına atanan Sayın Mehmet Muş’a yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bakanlık görevlerini devreden Sayın Ruhsar Pekcan ve Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Çok tebrik ediyoruz. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na atanan Sn Derya Yanık’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na atanan Sn Vedat Bilgin’e, Ticaret Bakanlığı’na atanan Sn Mehmet Muş’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Görevlerini devreden bakanlarımıza teşekkür ediyoruz. Hedeflerimize güçlü şekilde yürümeye devam ediyoruz.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanan Vedat Bilgin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine atanan Derya Yanık ve Ticaret Bakanlığına atanan Mehmet Muş’a yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP'li Engin Altay rezaleti savundu üstüne devlete hakaret etti
"İmralı" kavgası büyüdü: Her kafadan ayrı ses çıkıyor