Fahrettin Altun'dan Selahattin Demirtaş'a çok sert tepki: Aklı sıra tehdit ediyor

İletişim Başkanı Altun, Selahattin Demirtaş'a çok sert tepki göstererek, "Belli ki kuklası olduğu terör örgütü PKK’dan bu yönde bir emir almış." dedi.

Fahrettin Altun'dan Selahattin Demirtaş'a çok sert tepki: Aklı sıra tehdit ediyor
Fahrettin Altun'dan Selahattin Demirtaş'a çok sert tepki: Aklı sıra tehdit ediyor
GİRİŞ 03.05.2021 15:51 GÜNCELLEME 03.05.2021 15:53

İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; “6-8 Ekim Olayları”nın ve öldürülen onlarca canın sorumlusu Selahattin Demirtaş, besleme medyaya mülakat verip bana ve İçişleri Bakanımıza parmak sallıyor, aklı sıra tehdit ediyor. Belli ki kuklası olduğu terör örgütü PKK’dan bu yönde bir emir almış." ifadelerini kullandı.

Altun'un açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

“6-8 Ekim Olayları”nın ve öldürülen onlarca canın sorumlusu S.D., besleme medyaya mülakat verip bana ve İçişleri Bakanımıza parmak sallıyor, aklı sıra tehdit ediyor. Belli ki kuklası olduğu terör örgütü PKK’dan bu yönde bir emir almış.

S.D. ve terör örgütünün siyasi uzantısı HDP türlü yalanlarla milletimizin arasına nifak sokmaya çalıştılar. Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldılar. Bunların elinde binlerce insanımızın kanı var. Bu kan emiciler, emperyalistlerin kucağında solculuk oynuyorlar.

Terör örgütleriyle iş birliği yaparak ve terör örgütlerine üye olarak ülkemize ve milletimize ihanet eden herkes hukuk önünde hesabını verecektir. Aziz milletimize meydan okuyan herkes gerekli cevabı hukuk sınırları içinde alacaktır.

Siz de bu memlekete verdiğiniz her zararın ve canına kıydığınız her Yasin’in hesabını vereceksiniz. Güvendiğiniz terör örgütleri ve emperyalist hamileriniz sizi hukuk önünde hesap vermekten alıkoyamayacak."

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD'de ikiyüzlü tavır: Hindistan'a S-400 yaptırımı uygulanmasın
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamalar