İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil'den kaos uyarısı!

İçişleri Bakan Yardımcıları Tayyip Sabri Erdil ve İsmail Çataklı, Sedat Peker'in iddialarına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil'den kaos uyarısı!
İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil'den kaos uyarısı!
GİRİŞ 24.05.2021 08:37 GÜNCELLEME 24.05.2021 08:39
Bu Habere 59 Yorum Yapılmış

Sedat Peker'in iddialarına İçişleri Bakan Yardımcıları Tayyip Sabri Erdil ve İsmail Çataklı sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Erdil, "Millet iradesine karşı sufli ilişkiler ile kaos çıkarma peşinde koşanlar bilmelilerdir ki, ahali âlim olmasa da ariftir. Bu oyunları görmekte ve bilmektedir" dedi. Çataklı ise "Resim net! Sizi görüyoruz! Hem şeytanı taşlar hem tavafı yaparız! İtler istedi diye atlar ölmez!" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakan Yardımcıları Tayyip Sabri Erdil ve İsmail Çataklı organize suç örgütü liderliği suçundan hakkında yakalama kararı bulunan yayınladığı videolarla gündem olan Sedat Peker hakkında isim vermeden değerlendirmede bulundu.

Erdil, Twitter'dan "Millet iradesine karşı sufli ilişkiler ile kaos çıkarma peşinde koşanlar bilmelilerdir ki, ahali âlim olmasa da ariftir. Bu oyunları görmekte ve bilmektedir" dedi.

"HEDEFLEDİKLERİ ŞAHIS DEĞİL DEMOKRASİDİR"

"Sufli ve grift ilişkiler ile devlet bekasını hedef alanlar bilmeliler ki iç ve dış kirli ittifaklar ifşa olmuş ve niyetleri ortaya çıkmıştır" diyen Erdil şöyle devam etti:

"Hedefledikleri, şahıslar değil demokrasidir, milli iradedir. Millet her zaman bunları alt edecek kudret ve azme sahiptir."

"HEM ŞEYTANI TAŞLAR HEM TAVAFI YAPARIZ"

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ise, "PKK -DHKP-C -FETÖ -MAFYA -ABD, BAE ve içerideki uşakları... Gayrı milli kim varsa hepsi bir arada!" diyerek, "Resim net! Sizi görüyoruz! Hem şeytanı taşlar hem tavafı yaparız! İtler istedi diye atlar ölmez!" ifadelerini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 59
 • Veli kasap 6 ay önce Şikayet Et
  Bunların hepsi Faso fişi. Türkiye yi çekemeyen yada çiğ çiğ yemek isteyenlerin oyunu,ama bilmedikleri tek şey milletimizin medeni efendi kahraman şehitlerimizin torunları olduğu, sonuç it ürür,kervan yürür demişler.Sen sık dişini Allah bilir işini...
  Cevapla
 • mehmet 6 ay önce Şikayet Et
  botokslu mafya 25 sene önceki cinayetleri anlatıyo utanmasa 1.ve2. dünya savaşları ak parti yüzünden çıktı diyecek
  Cevapla
 • Yyyyyyyy 6 ay önce Şikayet Et
  Mafya bozuntusu Sedat peker Cani Dündarın ikinci versiyonu devami ankayin artik bunu konuşturanlar kimler
  Cevapla
 • Hadiii 6 ay önce Şikayet Et
  Mafya bozuntusu peker madem çok biliyor daha doğrusu onu konuşturanlar Bir zamanlar Türkiyede faili meçhul cinayetler vardı. Bir sūrū ASELSAN mühendisleerimiz intihar süsü verilerek ortadan kaldırıldı neden hiç bunlardan bahsetmiyor
  Cevapla
 • vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  adamsınız.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Lukaşenko'dan 'nükleer savaş' tehdidi: Putin ile anlaşacağız
Bilim Kurulu'ndan Omicron açıklaması: Endişeliyiz (1 Aralık 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)