Eren Erdem, "Kılıçdaroğlu aday olmalı" dedi İmamoğlu yandaşlarından linç yedi

CHP'li Eren Erdem, Cumhurbaşkanlığı için en uygun adayın Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi. İmamoğlu ve Yavaş'ın sosyal medyadaki trol ekibi Erdem'i linç etti. Erdem ise paylaşımlarının beğenilmemesine tepki gösterip örgüte talimat verdi.

GİRİŞ 03.01.2022 08:54 GÜNCELLEME 03.01.2022 09:47
Bu Habere 48 Yorum Yapılmış

CHP Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem, Twitter'dan yaptığı açıklamada Millet İttifakı'nın adayının Kemal Kılıçdaroğlu olması gerektiğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun devleti bildiğini ve normalleştireceğini öne süren Erdem, "Kemal Kılıçdaroğlu herkes için mücadele ediyor" ifadelerini kullandı.  

BEĞENİ GELMEYİNCE KIZDI, TEŞKİLATA TALİMAT VERDİ

Erdem daha sonra, beklediği etkileşimi almaması üzerine, "Hayırdır? Bu tweetleri beğenmediniz mi? Tüm CHP örgütleri bunu paylaşmalı" mesajını paylaştı. 

İMAMOĞLU VE YAVAŞ YANDAŞLARINDAN ÜST ÜSTE TEPKİLER

Erdem'in paylaşımlarına Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın troll ekibinden tepki gecikmedi. Paylaşımı yorum yağmuruna tutan bazı kullanıcılar, Eren Erdem'i "saçmalamakla" suçladı. Bazı kişiler de Erdem ve desteklediği Kılıçdaroğlu'nun koltuk sevdası peşinde olduğunu ifade etti. 

Bir kullanıcı ise, "Sokaktaki çocuğa sor o bile Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan karşısında kazanamayacağını bilir. Kendinize gelin artık" sözleriyle tepki gösterdi. 

AYNI EREN ERDEM: KILIÇDAROĞLU'NUN YAPACAĞI EN ERDEMLİ DAVRANIŞ İSTİFA OLUR

Eren Erdem, Haziran 2018'te yaptığı paylaşımda, 2920 gündür Genel Başkan olan Kılıçdaroğlu'nun 9 seçim kaybettiğini hatırlatarak, "Yapması en erdemli davranış 'istifa' olacaktır" ifadelerini kullanmıştı. 

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 48
 • Dadaş Murat Taştan 2 yıl önce Şikayet Et
  Bence diye başlayacam cümleye
  Cevapla
 • Polat 2 yıl önce Şikayet Et
  Eren Erdem çok haklıdır. CHP nin Genel Başkanı aday olmiyacak da kim olacak. Kılıçdaroğlu'nun bu güne kadar yaptıkları meydanda. Mansur Yavaş la Ekrem İmamoğlu'nu Kim organize edip aday yaptı. Şu anda 6 partiyi kim bir araya getiriyor. Eski bir bürokrat olarak söylüyorum.Devlet yönetmek deneyim ister.Hiç bir kurumu ve kişiyi küçümsemiyorum. Özürdiliyerek söylüyorum, Belediyeyi yönetmek Devlet yönetmeye benzemez. Saygılarımla.
  Cevapla
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Eren Erdem hala piyasada mıydı ya, uzun zamandır bi skandalını duymayınca siyaseti bıraktı sandıydım.
  Cevapla
 • erdoğan 2 yıl önce Şikayet Et
  Fıkrasına gülünmeyen adam durumuna düşmüş.Eee Kemal denen kişiye kendi teşkikatları bile inanmıyor ki beğensinler.Bu garibimin yaranmak için attığı paylaşım bile malumun ilanı olmuş
  Cevapla
 • Eren 2 yıl önce Şikayet Et
  Kemal derviş gibi dışatdan ithal aday bulun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Battal İlgezdi'den vatandaşa sinkaflı küfür! Sosyal medyada tepki yağdı
Başkan müjdeyi verdi: Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük kütüphanesini inşa edeceğiz