AK Parti'li Bülent Turan: Kılıçdaroğlu adeta kelimelere dans ettirdi

AK Parti'li Bülent Turan Kılıçdaroğlu'nun HDP'li vekilinin teröristle fotoğrafı sorulunca laf ebeliği yapmasına "Kıymetli ortağını incitmemek için adeta kelimelere dans ettirdi. Elinde silah olan teröriste bir tek laf yok." dedi.

AK Parti'li Bülent Turan: Kılıçdaroğlu adeta kelimelere dans ettirdi
AK Parti'li Bülent Turan: Kılıçdaroğlu adeta kelimelere dans ettirdi
GİRİŞ 14.01.2022 12:27 GÜNCELLEME 14.01.2022 13:11
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları basına yansıya HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel konusunda sessiz kaldığını söyleyerek bu duruma tepki gösterdi.

"Kılıçdaroğlu CHP'sinin gündeminde terörle mücadelenin hiç olmadığını" ifade eden Turan, "Kılıçdaroğlu, ittifak ortağının vekilinin teröristle fotoğrafı sorulunca kıymetli ortağını incitmemek için adeta kelimelere dans ettirdi. Elinde silah olan teröriste bir tek laf yok. O teröristin tabi olduğu terör örgütü PKK'ya bir tek laf yok. O teröristlere destek olan, ziyarete giden vekile bir tek laf yok. O vekili utanmadan listeye koyan HDP'ye hiç tepki yok; varsa yoksa Erdoğan, varsa yoksa AK Parti." şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkan Semra Güzel sorusuna skandal yanıt

- "KILIÇDAROĞLU, HDP VAGONUNDAN ATILMA KORKUSU MU YAŞIYOR?"

Kılıçdaroğlu'nun, eylemleri ve söylemleriyle siyasi tarihe "tutarsızlık abidesi" olarak geçtiğini söyleyen Turan, "Normalde bir ana muhalefet partisi, iktidar partisinin alternatifidir. Kerhen aldıkları yüzde 25 oyları, yüzde 26 hiç olmadı ama eğer şu an iktidar olsalardı bu zihniyet terörle nasıl mücadele edecekti? CHP'nin FETÖ ile mücadele stratejisi nedir? PKK ile mücadele stratejisi nedir, hatta var mıdır? Bir tek cümle bilmiyoruz. Kılıçdaroğlu, HDP vagonundan atılma korkusu mu yaşıyor? İttifak ortaklarını kızdırmamak için daha ne kadar susacaklar? Yüz ifadesi, bu soruların en net cevabı aslında." değerlendirmesinde bulundu.

Turan, "Allah bu ülkeyi, bu aziz milleti, bu zavallılardan korusun. Bizler, son terör örgütünün kökü kazınıncaya kadar dün olduğu gibi bugün de kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu zihniyetler, gölge etmesin başka ihsan istemeyiz. Biz milletimizle başaracağız." dedi.

İsimler belli oldu: TBMM'de 17 tane daha Semra Güzel var

Muharrem İnce'den teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP'li Güzel'e tepkiMuharrem İnce'den teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP'li Güzel'e tepki

KAYNAK: AA
YORUMLAR 10
 • efgan 8 ay önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlu nu rahat bırakın fazla uğraşmayın moralim bozuk olunca onu seyrediyor gülmeye başlıyorum keyfim yerine geliyor böyle bir komedyen kolay kolay bulunmaz sanırım Dünyada tek.
  Cevapla
 • garip 8 ay önce Şikayet Et
  Allah'tan ortaklarına laf kondurmuyorlar. Yoksa millet bunların gerçek niyetlerini nereden anlayacaktı. bak İstanbul'a. adamın biri yalan ve safsatalarla İstanbulluları nasıl da kandırdı. birileri maalesef palavraları yutuyor.
  Cevapla
 • vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Bu tür haberler yaparak KK nn terörist olmadığına inanma çabası acziyettir. Kanunlarımızın baştan aşağı değiştirilerek teröre destek verenlerin devletin ekmeğini zıkkımlanamadan biran içinde asılması gerekmektedir.
  Cevapla
 • mehmet 8 ay önce Şikayet Et
  adam ortağına laf söylemiyor.. iyi de söylemiyor.. meral dilini yuttu.. bacı dan ses yok.. 2023 te oy bekliyorlar.. alırsınız... zaten millet te sizi sandığa gömmek için sabırsızlıkla bekliyor..
  Cevapla
 • EBRAR 8 ay önce Şikayet Et
  Ey kılıçdaroğlu bu yaptıklarının hepi si senin karnene eksi olarak yazılıyor zaman su gibi akıp gidiyor. BU yaptıklarına karşılık seni ananlar hep sana lanet okuyacaklar. Senin mertliğini senin dürüstlüğünü değil senin hep kaypak korkak ödlek ve dönek olduğunu hatırlayacaklar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye ile Yunanistan arasındaki makas açılıyor! Batı'yı endişelendiren tablo
Karadeniz gazında kritik gelişme! İstanbul Boğazı'na geldi