Topbaş farkı: İstanbul 2017 kar sınavını böyle vermişti

Yoğun kar yağışı sonrası İstanbul'da CHP'li Büyükşehir Belediyesi'nin yetersizliği yüzünden hayat durma noktasına gelirken akıllara 2017 yılında çok daha fazla kar yağmasına rağmen sıkıntı çekilmemesini getirdi.

GİRİŞ 25.01.2022 00:33 GÜNCELLEME 28.01.2022 14:58
Bu Habere 158 Yorum Yapılmış

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, günlerdir duyurusu yapılan kar alarmına karşı tam bir fiyasko yaşarken en büyük sıkıntıyı da yolda olanlar, evine gidemeyen ve mesai sonrası yollara düşen İstanbullular çekti. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün günler öncesinden yaptığı duyuruya rağmen İstanbul'un hemen hemen her semti yeterli önlemin alınmaması yüzünden adeta kara teslim oldu. Binlerce kişi saatlerce yollarda kalırken, Marmaray ve metrolar adeta insan seline dönüştü. Kapanan yollar veya zamanında tuzlama yapılamaması yüzünden yüzlerce kaza meydana geldi. 

İstanbul'da kar esaretinin yaşandığı bu günlerde, çok öncesi değil 2017 yılında bazı yerlerde 1 metre 20 santime kadar çıkan kar kalınlığına rağmen İstanbulluların bu denli kabus yaşamadığı o günler akıllara geldi. 

AK Parti'li rahmetli Kadir Topbaş'ın  Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu 2017'de bugünkünden çok daha fazla etkili olan kar yağışına rağmen alınan önlemler sayesinde kriz atlatıldı. Rahmetli Topbaş alınan tedbirleri ve yapılan çalışmaları tek tek böyle anlatmıştı.

KADİR TOPBAŞ VE EKREM İMAMOĞLU FARKI GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüyle Kadir Topbaş ve Ekrem İmamoğlu'nun farkı gözler önüne serildi...

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 158
 • Erkan 4 ay önce Şikayet Et
  Yollar tuzlanma yapılamadığı için kapalı Havalimanına ulaşamayanlar havalimanıın pistinin derdine düşmüş İmamoğlu özür diledi Vali beye teşekkür etti bazılarını evet yetersiz kaldı eksik kaldı demekten aciz
  Cevapla
 • Fatih 5 ay önce Şikayet Et
  AKOM 2 gün önceden kar yağışının saati ve tarihini İBB nin bütün birimlerine bildirmiş, Peki Murat ongun o yalanın çalışacağına araçların tuz, yakıt ve bakımlarının olmadığını söyleseydin. İBB batırdıklarını ve borç batağında olduğunu söylesin.
  Cevapla
 • Ali Buçuk 5 ay önce Şikayet Et
  Rahmetlinin kıymetini bilmeyenler görsün.
  Cevapla
 • Bekir 5 ay önce Şikayet Et
  Emre oy verenler. Birazz. Donsa
  Cevapla
 • Bekir 5 ay önce Şikayet Et
  Bu aç gözlü insanlar anlamaz doymaz insan bu oğlu çok kötü bir varlık biri kibirli biri aç goz biri kendini bişey sanır. Sonuç YARADANA KURBAN OLURUM. ALLAH
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
En düşük emekli maaşı 3 bin 500 liraya çıkartılıyor
Dünya devleri, NATO Liderler Zirvesi'nde! İşte önemli anlar...