Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar: Üçüncü bir alan kalmadı!

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Terörle huzur arasında, caniyle şehit arasında, helalle haram arasında saklanacak üçüncü bir alan, güvenli bir liman kalmamıştır." açıklamasında bulundu.

Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar: Üçüncü bir alan kalmadı!
Devlet Bahçeli'den çok sert açıklamalar: Üçüncü bir alan kalmadı!
GİRİŞ 25.05.2022 13:41 GÜNCELLEME 25.05.2022 13:53
Bu Habere 62 Yorum Yapılmış

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadeleye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

"Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada; Teğmen Abdülkadir Güler, Uzman Çavuşlar Onur Doğan, Hüseyin Cankaya, Bican Kapılay ve Sözleşmeli Er Celal Tekedereli şehit olmuş, iki askerimiz de yaralanmıştır. Bu şehadetler milli yüreklere ateş düşürmüştür." diyen Bahçeli, sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

"Aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor; kederli ailelerine, cesaret timsali silah arkadaşlarına ve büyük Türk milletine sabır ve başsağlığı temennilerimi iletiyorum. Acı bizim acımızdır. Şehit ve gaziler milletimizin hayır duayla anacağı kahramanlardır.

5 kahramanımız aynı karede! Omuz omuza şehit oldular5 kahramanımız aynı karede! Omuz omuza şehit oldular

Elbette teröristlerin döktükleri şehit kanları yerde kalmayacak, sorulacak kesin hesap mahşere bırakılmayacaktır. Türkiye’ye ve Türk milletine silah çekenler acıklı sonlarını hazırlamışlardır. Terörün kökü kazınacak, teröristler hain emellerinden dolayı pişman edilecektir.

"SON TERÖRİST TESLİM ALINMADIKÇA..."

Terörle mücadele haklı, hukuki ve meşru bir mücadeledir. Son terörist teslim alınmadıkça, son kanlı silah ele geçirilmedikçe, bölücülüğün şah damarı kesilmedikçe durmak, duraksamak ve durgunluk emaresi göstermek yoktur. Katiller en ağır şekilde cezalandırılacaktır.

Terörün arkasında duran, yardım ve yataklık yapan, hainlerin şımarmasını ve kanlı eylemlerini bir vesileyle teşvik eden kim varsa bizim nezdimizde teröristtir, sadece Türk milletinin değil, insanlığın topyekûn düşmanıdır. Düşmana merhamet ise mazlumlara ihanettir.

"TERÖRLE MÜCADELE SONUCA ÇOK YAKINDIR"

Hain olan haiftir, yani korkaktır. Türkiye terörle mücadelede sonuca çok yakındır. Milletimiz, devletin ve güvenlik güçlerinin sonuna kadar yanındadır. Kenetlenmiş milli varlığımız Allah’ın izniyle her zorluğu aşacak, her saldırıyı bertaraf edecek, her oyunu da bozacaktır.

ÜÇÜNCÜ BİR ALAN KALMADI!

Artık herkes tarafını ve tercihini netleştirmelidir. Ya bekamızı kahramanca savunacağız, ya da kahredici belaları başımıza saracağız. Bilinsin ki, terörle huzur arasında, caniyle şehit arasında, helalle haram arasında saklanacak üçüncü bir alan, güvenli bir liman kalmamıştır."

KAYNAK: HABER7
Ömer Faruk Aktaş Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ömer Faruk Aktaş
YORUMLAR 62
 • Orhan Hak 2 ay önce Şikayet Et
  Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Devletimize Sayın Devlet Bahçeli'ye Allah sağlıklı uzun ömürler ihsan etsin; Allah başımızdan eksik etmesin Amin
  Cevapla
 • Gürkan Mert 2 ay önce Şikayet Et
  Pkk imhasına eş zamanlı olarak pkk şehir yapılanması KCK Pys Dhkp-c Mlkp ve iş birlikci fetö imhasıda elzemdir zaman kaybetmeden
  Cevapla
 • Ahmet Dilek 2 ay önce Şikayet Et
  Devlet ne diyorsa elbette Evet...
  Cevapla
 • Okur 2 ay önce Şikayet Et
  Pkk ve destekçileri ile kim iş birliği yapıyorsa Allah kahrı perişan etsin
  Cevapla
 • İbrahim ocak 2 ay önce Şikayet Et
  Âmin âmin âmin n
  Cevapla
 • Abdullah 2 ay önce Şikayet Et
  Siyaset diyediye yalan iftira yapanlara reis Bahçeli'nin sözleri kapak olsu Allah yolunu açık etsin Allah uzun ömürler versin amin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son Dakika: Gazeteci Latif Şimşek'i darp etmişti! Cemal Enginyurt'un koruması tutuklandı
Batı, Türk-Rus iş birliğinden rahatsız: Endişelerimiz giderek artıyor