Rifkin'in arkasından Rockefeller ailesi çıktı! Tam 330 bin dolar...

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ABD'li danışmanı Jeremy Rifkin'in Rockefeller ailesine ait kuruluşlardan çeşitli tarihlerde para desteği aldığı ortaya çıktı.

GİRİŞ 06.12.2022 15:30 GÜNCELLEME 06.12.2022 15:40
Bu Habere 132 Yorum Yapılmış

Cumhuriyet Halk Partisi'nin "İkinci Yüzyıla Çağrı Buluşması"nda Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı olarak açıklanan Jeremy Rifkin'in bağlantıları ortaya çıkıyor.

PARA AKIŞI 'FOET' ÜZERİNDEN

CHP'nin etkinliğine ABD'den telekonferans yoluyla bağlanan Jeremy Rifkin, edinilen bilgilere göre, operasyonlarını Ekonomik Eğilimler Vakfı (The Foundation on Economic Trends-FOET) üzerinden yürütüyor. FOET Kurucu Başkanı Rifkin, danışmanlık faaliyetlerinin yanı sıra sponsorluklarla maddi kaynak ediniyor.

Jeremy Rifkin'e ait Ekonomik Eğilimler Vakfı'nın resmi internet adresi "www.foet.org" sitesindeki "Bağışlar" bölümünde, Rifkin'e mali kaynak sağlayan kuruluşlar listeleniyor.

ROCKEFELLER'DAN FON YAĞMURU

FOET'e bağış yapan kuruluşlar arasında 3 müessese dikkat çekiyor. Dünyanın en büyük servetine sahip olan ve "siyonist para baronları" olarak adlandırılan Rockefeller ailesinin, Jeremy Rifkin'e 3 farklı kuruluş eliyle 2 yıl içerisinde 330 bin dolarlık parasal destek sağladığı görülüyor.

Rifkin'e fon paralarının Rockefeller Kardeşler Fonu (Rockefeller Brothers Fund), Rockefeller Aile Fonu (Rockefeller Family Fund) ve Rockefeller Philanthropy Advisors üzerinden aktarıldığı kaydedildi.

Siyonist Rockefeller ailesinin Rifkin'e ait FOET'e para desteği şöyle listeleniyor:

 • Rockefeller Kardeşler Fonu: 30 bin dolar
 • Rockefeller Aile Fonu: 265 bin dolar
 • Rockefeller Philanthropy Advisors: 35 bin dolar


KAYNAK: HABER7
Faruk Arslan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Faruk Arslan
YORUMLAR 132
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  zaten kemal yalancıoğlu da bunlardan yardım alıyor hiç bilinmeyen bir kuruluş üzerinden bunlar hepsi CHPKKLI vatan hainleri dahi olmak üzere hepsi aynı hainler
  Cevapla
 • ufalı 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiyeyi borç batağına sokacaklar ne kütü bir anlayış resmen tükiyeyi satmaya talıp chp kara günleri gerigetirmeye çalışıyor hemde utamadan gavur eli ile bunlardan yani chp zihniyetinden bu milleti korusun elleriniz kırılsın bu zihnıyetin bozuk kısmı yerın dıbıne gırsın. Çok yazık türkiyem................
  Cevapla
 • A.A.A 1 ay önce Şikayet Et
  Artık Maskeler düşüyor.. CHP nin Türk düşmanlarının Maşası olduğu çok güzel görülüyor..
  Cevapla
 • sdf 1 ay önce Şikayet Et
  chp bu zalimlerin turuva atı.
  Cevapla
 • 2023 Seçimleri 1 ay önce Şikayet Et
  AB-D'lerde bir hamburger karşılığında Türkiye'yi satmış anlaşılan
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Korku filmi gibi! Türkiye'den nefes kesen kar manzaraları
Son dakika: ABD krize neden olan "casus balonu" vurdu