Erdoğan'ı hedef alan skandal kapağa AK Parti'den sert tepki!

AK Parti Sözcüsü Çelik, "Batılı bazı yayın organları sistematik şekilde Cumhurbaşkanımızı hedef alıyorlar. Doğrudan Türkiye’deki seçimlerde taraf oluyorlar." diyerek tepki gösterdi.

Erdoğan'ı hedef alan skandal kapağa AK Parti'den sert tepki!
Erdoğan'ı hedef alan skandal kapağa AK Parti'den sert tepki!
GİRİŞ 26.01.2023 13:04 GÜNCELLEME 26.01.2023 14:23
Bu Habere 107 Yorum Yapılmış

SON DAKİKA HABERİ: The Wall Street Journal'la başlayan, The Economist, Bloomberg ve The Washington Post'la devam eden skandallar silsilesi, Almanya'ya uzandı. Stern dergisi 'Kundakçı Erdoğan'ı gibi rezalet bir kapakla okurlarının karşısına çıktı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, batılı bazı yayın organlarındaki sistematik saldırılara tepki göstererek şunları söyledi:

"Batılı bazı yayın organları sistematik şekilde Cumhurbaşkanımızı hedef alıyorlar. Doğrudan Türkiye’deki seçimlerde taraf oluyorlar. Cumhurbaşkanımızın dış politikada bağımsız ve ilkeli bir çizgi izlemesinden rahatsız olduklarını açıkça belirtiyorlar.

Bunların yaptığı basın yayın faaliyeti değildir; ilkel bir kara propagandadır. Talimat almayan bir Türkiye bu odaklar için kabus anlamına geliyor. Çirkin ve ciddiyetsiz yaklaşımlarla Türkiye’deki siyasi süreçleri etkileyebileceklerini düşünüyorlar.

Cumhurbaşkanımızın barışa odaklı dış politika çizgisi, bunları daha çok rahatsız etmeye devam edecek. Milletimizin yüksek siyasi bilinciyle vereceği kararlar, dış vesayet girişimlerine de tarihin en büyük dersini verecek." 

KAYNAK: HABER7
Ömer Aktaş Haber7.com - Editör
Haber 7 - Ömer Aktaş
YORUMLAR 107
 • Zaza 2 ay önce Şikayet Et
  Yine Erdoğan yine AKP ve MHP
  Cevapla
 • ASIL 2 ay önce Şikayet Et
  İşte buna göre Erdogan’ ın etrafında som sıkı kenetlenmemiz için bir neden daha. Batı Emir verememek için hayıflanıyor, Erdoğan ın kukla olmadığından bunlar hiddetleniyor, ama yine İNŞALLAH yine Erdoğan la Yola devam.
  Cevapla
 • Recep IŞIK 2 ay önce Şikayet Et
  Benim EMİR ÜMERA ma(BAŞKOMUTANIMA),HADİM ÜL HARAMEYNİM,HAŞMETLİ HÜKÜMDARIM,REİSİCUMKURUM sayın Recep Tayyip ERDOĞAN a dil uzatan FAŞİST ALMAN BASININ STERN(YILDIZ)DERGİSİNİ İNSANLIK ADIN KINIYOR VE LANETLİYORUM.Bu FAŞİST kalıntıları böyle KÜSTAHLAŞIYORLARSA demek ki sayın EMİRÜL ÜMERAM doğru yol üzerine ve HADİM ÜL TÜRKİYE,HADİM ÜL HARAMEYNDİR. KAHROLSUN DÜŞMANLARI,Yüce yaratan onu korusun,kollasın,düşmanlarına fırsat ve imkan vermesin,Yolu açık bahtı APAK,sağlık ve mutluluğu heeeep ama hep sürekli olsun.Yüce Yaratan onun Dünya liderlerine ÖNDER,bizimkilere de ÖRNEK,kılsın.DURMAK DURDURULMAK YOK,UÇARAKTA DEĞİL IŞIK HIZI YOLA DEVAM.
  Cevapla
 • Tek gözlü balik 2 ay önce Şikayet Et
  70´li yillardan bu güne kadar en büyüyk Türk dü$manligi yapan dergi Stern dergisidir.Cok yazdik cizdik..Halada ayni degi$en bir$ey yok..in$allah binlerce ucaklarimiz yüzbinlerce füzelerimiz olur..Fa4ist almanya hitler kültürülü almanya insanliga yüzü olmayan almanya..
  Cevapla
 • Can C 2 ay önce Şikayet Et
  Haçlı bu kadar niye saldırıyor niye bizdeki seçim onları neden ilgilendiriyor demekki ülkemiz doğru yoldaki bu saldırılar onun için yoksa bizi çokmu seviyorlar hı.?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Selçuk Bayraktar duyurdu! Bayraktar Akıncı'dan ilk süpersonik güdümlü füze denemesi
Yıkım talimatını Erdoğan vermişti! Ordu’da 3 gökdelenin arazisi halka açıldı