Depremden etkilenen birinci ve ikinci derece yakınlarınızı buradan sorgulayabilirsiniz!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremde yakınlarından haber almak isteyenler E-Nabız sistemi üzerinden yakınları ile ilgili durumu öğrenebiliyor.

GİRİŞ 08.02.2023 19:50 GÜNCELLEME 08.02.2023 21:36
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

E-Devlet sistemi ile entegre olarak çalışan Sağlık Bakanlığı sistemi E-Nabız depremden etkilenenlerin işini kolaylaştırıyor. Birinci ve ikinci derece yakınlarının sağlık durumu ile ilgili bilgi almak isteyenler sistem üzerinden sorgulama yapabiliyor. Cep telefonları için geliştirilen e-Nabız uygulaması üzerinden konuya ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Sisteme girişte bu uyarı ile karşılaşılıyor....

Doğal afetle ilişkili olarak yakınlarınızın (anne, baba, eş, kardeş, çocuk) sağlık bilgilerini aşağıdaki listeden görüntüleyebilirsiniz. Sağlık bilgileri bulunmayan yakınlarınız için düzenli aralıklarla profilinizden kontrol sağlayınız.

YAKINLARINIZ İLE İLGİLİ SORGU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN...

Sorgulama yapanların karşısına birinci ve ikinci derece yakınlarının durumu çıkıyor...

KAYNAK: HABER7
İbrahim Günay . Haber7.com - Yayın Koordinatörü
Haber 7 - İbrahim Günay .

Editör Hakkında

1986 yılında Mardin’in Savur ilçesinde doğdu. Evli ve bir çocuk babasıdır. İyi derecede Arapça, Kürtçe ve İngilizce bilmektedir. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği - Yayıncılığı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Eğitimine, İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Medya ve İletişim Yönetimi (Tezli) Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir. TRT Haber’de stajını tamamlayan Günay, mesleğe 2009 yılında Haberler.com’da başladı. 2013 yılında Haber7.com'da göreve başlayan İbrahim Günay, editör, Haber Şefi ve Yayın Koordinatörü olarak görev aldı. Pek çok habere ve röportaja imza attı, sunum ve seminerlere katıldı. Ödül ve plaketler aldı. İbrahim Günay, halen Haber7.com’da Sorumlu Müdür ve Yayın Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.
YORUMLAR 4
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah CC devletimize milletimize zeval vermesin. Gün birlik beraberlik günü.
  Cevapla
 • Yeter 1 yıl önce Şikayet Et
  Twitter niye kapandı
  Cevapla
 • alsancak33 1 yıl önce Şikayet Et
  twitter açık
  Cevapla
 • Yeter 1 yıl önce Şikayet Et
  Twitter niye kapandı
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İnsan hayatı değil siyaset rantı! Önce Beşiktaş şimdi Antalya... CHP'yi aklama yarışı
İran’ın ‘kontrollü saldırı’ tiyatrosu