MHP lideri Bahçeli'den Yozgat mitinginde muhalefete çok sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat'ta düzenlediği mitingde açıklamalarda bulundu. Bahçeli, muhalefete "CHP ile PKK aynı masadadır, FETÖ masanın gözcüsüdür" diyerek sert tepki gösterdi.

MHP lideri Bahçeli'den Yozgat mitinginde muhalefete çok sert tepki!
MHP lideri Bahçeli'den Yozgat mitinginde muhalefete çok sert tepki!
GİRİŞ 05.05.2023 17:33 GÜNCELLEME 05.05.2023 20:15
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat'ta düzenlediği mitingde açıklamalarda bulundu. Bahçeli, muhalefete "CHP ile PKK aynı masadadır, FETÖ masanın gözcüsüdür" diyerek sert tepki gösterdi.

Son dakika.... Bahçeliden Yozgatta önemli açıklamalar

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

"TAVSİYEM YANLARINA KEFENLERİNİ VE SARI TORBALARINI ALIP DA GELMELİDİRLER"

"Kılıçdaroğlu bir ara Yozgat'ta gelip Kandil Dağı'nı yakıp yıkmaktan bahsetmişti. Terörist Demirtaş'ı serbest bırakacağın vaat eden Kılıçdaroğlu adeta çarkıfelek gibidir. Eğer darbe niyeti ve planları olan varsa tavsiyem yanlarına kefenlerini ya da sarı torbalarını alıp da gelmelidirler. Kılıçdaroğlu Yozgat'ta başka, Şırnak'ta başkadır. Ankara'da başka, Van ve Ağrı'da  başkadır. Zillet İttifakı'nın partileri de aynısıdır. Bu ittifak abesle direnişini, gayri ahlaki tutumunu ısrarla sürdürmektedir. Yalan ve yıkım bunların ortak amacıdır. Ne esef verici bir durumdur ki iki yüzlü bir muhalefet anlayışı karşımızdadır. Bu şahsın irtibatları ve ilişki ağları sancılı ve karanlıktır. Sn. Kılıçdaroğlu şu gerçeği kafana sokacağım. Sen inkar etsen de Selahattin Demirtaş teröristtir. HDP bölücüdür. Türkiye Düşmanıdır. Osman Kavala sorosçudur, casustur, şaibelidir, suçludur! Bir teröristi her taşın altından çıkan sorosçu birini nasıl serbest bırakacaksın. Sırrın nedir? Darbe mi yapacaksın, PKK ile birlikte devleti ele mi geçireceksin? Hukukun üstünlüğünü, mahkeme kararlarını nasıl hiçe sayacaksın? Hani Yozgat'ta geldiğinde Kandil'i yakacağını söylüyordun. Biz hangi Kılıçdaroğlu'na itibar edelim? Kuvay-ı Milliye'yiz diyen Kılıçdaroğlu'nu dikkate alalım yoksa emperyalizmin kurşun askeri Kılıçdaroğlu'na mı. Sn Kılıçdaroğlu teröriste kol kanat gösteren bir katilin terörer himaye olacağını görmüyor musun? Bilmiyor musun? Siyasetin yara bere içerisindedir. İhanetin tam göbeğindesin. Ey Kılıçdaroğlu hala farkında değil misin? CHP'yi götürüp Kandil mağaralarının çürümüş ceset gibi bırakmaya hiç mi utanmıyorsun. Aynı şeyleri İYİ Parti içinde söylemek mümkündür. FETÖ ve marjinal sol partiler aynı bataklıkta birleşmişlerdir. Bunlara asla güven duyulamaz."

'CHP İLE PKK AYNI MASADADIR, FETÖ MASANIN GÖZCÜSÜDÜR"

"Yozgat'a haram giremez, girmemiştir. Yozgat cesurdur, zalime boyun eğmez. Milli umutları karartmak isteyen siyasi partiler zillet ittifakında toplanmıştır. Gerçek ortadadır. Önce sipariş masa kurdular. Sonra 6 parti o masaya oturdu. Bizim için malum olanı tescillediler. CHP ile PKK aynı masadadır. FETÖ masanın gözcüsüdür. İYİ Parti ile HDP ve PKK bir elmanın iki yarısı. Kılıçdaroğlu'na 'Kazanamayacak aday' dediler, masada kriz çıkardılar. Birbirlerine oyun oynadılar. Milletimizi aldatmak istediler. Adına 'Strateji' dediler. Sonra tutup iki büyükşehir belediye başkanını Cumhurbaşkanı Yardımcısı dediler. Önlerine kim geldiyse olmayan makamları dağıttılar. Sabah ilk kalkanı Cumhurbaşkanı Yardımcısı yaptılar."

"KALP İŞARETİNİN MUHATABI PKK VE FETÖ'DÜR"

"Elleriyle kalp işareti yaptılar. Kalp işarette değil itibardadır. Kalpleri kaskatı kesilmiş olan zillet partilerinin başkanlarının muhatapları PKK'dır, FETÖ'dür. Aylarca koltuk paylaşmalarında gerilimler yaşandı. Köşe kapmaca oynadılar. Kaçak güreştiler. Birbirlerinin kuyusunu kazdılar. Cumhurbaşkanı adaylarını 'kukla' yerine koydular. Milletimiz yas tutarken sözde bakanlık dağıtımı yaptılar. Boşa sallayıp dolu tutma hevesine kapıldılar."

Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 30
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Devlet adamı dedin mi böyle olur. Ülkemizi ve milletimizi bölmek için dış güç aramaya hiç gerek yok. Dün, AKP Grup başkanvekili ile CHP grup başkan vekilinin bir arada olup sohbet etmeleri gibi sahnelere hasret kaldık. Yeter bu düşmanca hareket ve söylemler.
  Cevapla
 • Gül 1 yıl önce Şikayet Et
  Söylenecek ne varsa sıralamış en çok hoşuma giden kefenlerini ve sarı torbalarinida alıp gelsinler sözü bu Vatanda yiyip içip gezip eğlenip birde gider ayak masraf çıkarmasınlar çok doğru helal olsun sayın Bahçeli
  Cevapla
 • tayfun 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu anda son evrede Erdoğan ve Akp. O yüzden Mhp eğer sağlam, zeki, yakışıklı ve dengeli ve güney doğuyla da arası iyi birini koyarsa açık ara alır 5 sene sonra..Bence Fidan Mhp nin başına gelmeli yada Akar..
  Cevapla
 • Kurdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Zillet ittifakı yok olacak TÜRKİYE KAZANACAK
  Cevapla
 • kırkyaşüstübilir 1 yıl önce Şikayet Et
  masada pkk var fetö var büyük gavur deniz aşırı devlet var şovalyeler var lejyonerler var cümle istihbaratlar var vahşi hayvani batının tamamı var sömürücü paralı sapkın tarikat aileleri var hatta şeytan da masanın tam ortasında ... ama anlamadığım büyük gavurun peydahladığı şu daiş ve ışıt neden hala masada tam gözükmüyor ????
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türk olduğu için son anda dayak yemekten kurtuldu
Türkiye hava yoluyla bu yıl 236,6 milyon yolcu taşımayı hedefliyor