Bahçeli'den The Economist'e tepki: Geri adım atarsak namerdiz

MHP lideri Bahçeli, "Erdoğan gitmeli" diyen The Economist'e sert tepki göstererek, "Alayı gelsin hepsi gelsin, karşımıza dikilsin geri adım atarsak onlar gibi namerdiz" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 06.05.2023 14:17 GÜNCELLEME 06.05.2023 15:40
Bu Habere 48 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Balıkesir'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

Dünyaya istikamet verecek kudrette bir Türkiye'nin inşası, ancak ve ancak Türk İslam kültüründen feyzini alan, fedakarlık numunesi bir ahlaki kucaklaşmayla mümkün olacaktır. Bu ahlaki kucaklaşmanın adı Cumhur İttifakı'dır. Milli ve ahlaki kucaklaşmanın devlet ve millet hayatında kök salmasına da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi refakat edecektir.

Türkiye'nin önünü hiçbir ittifak kesemeyecektir. Geleceğin gücü Türkiye olacaktır. Bu nedenle 14 Mayıs seçimleri yeni yüzyılın eşiği, geçilmesi gereken en önemli kavşaktır. Şartlar ne olursa olsun sandığa gidecek misiniz? Bir oyunuzu Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a bir oyunuzu da MHP'ye verecek misiniz?

"TEHLİKE ÇOK BÜYÜK"

Küresel medya Kılıçdaroğlu ile nifak saçmaktadır. İngiliz The Economist dergisi "Erdoğan gitmeli" diyormuş. 14 Mayıs'ta kimin gideceğini gösterecek olan Türk milletidir. Alayı gelsin hepsi gelsin, karşımıza dikilsin geri adım atarsak onlar gibi namerdiz.

Biliniz ki tehlike çok büyüktür. İstenilen denetim altında tutulan, taviz vermeye hazır bir cumhurbaşkanıdır. Terör örgütünün taşeronu Kılıçdaroğlu'dur.

Kılıçdaroğlu, The Economist'e Türkiye'yi şikayet ettiKılıçdaroğlu, The Economist'e Türkiye'yi şikayet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan The Economist'e bir tepki dahaCumhurbaşkanı Erdoğan'dan The Economist'e bir tepki daha

Kurtulmuş'tan sert tepki: Sen kimsin?Kurtulmuş'tan sert tepki: Sen kimsin?

"BİZ DİRENDİKÇE SİLİNİP GİDECEKLER"

Kılıçdaroğlu ve Millet ittifakı bir güvenlik sorunudur. Geleceğe ışık tutan bir projesi yoktur. İyi Parti başkanının dedikodudan başka yaptığı bir şey yoktur. Onların hain destekçileri varsa bizim yıldız gibi parlayan bir ülkemiz var. Ne yaparlarsa yapsınlar, kokuşmuşların üzerine yürüyoruz. Biz direndikçe silinip gidecekler.

"ÜLKEYE TUZAK KURANLAR 14 MAYIS'TA ALT EDİLECEK"

Millet diyeceğiz, vatan diyeceğiz, al bayrağın altında toplanıp bağımsızlığımıza gölge düşürmeyeceğiz. Devletimizin hükümranlık haklarını korumak için aziz milletim sıra sende diyeceğiz. Ülkeye tuzak kuranlar 14 Mayıs'ta alt edilecek, yenileceklerdir. Emperyalizmin kanlı fermanına umut bağlayanlar kenara itilecektir. Bizimle misiniz, işte mahşeri vicdanın milli sesi.

14 Mayıs'ta beraber miyiz, Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek veriyor muyuz, zalimlerden hesap soracak mısınız, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkıyor musunuz, Allah hepinizden razı olsun. Balıkesir terör ittifakına karşıdır. Balıkesir, yabancı beslemelerin sonuna kadar karşısındadır.

İbrahim Can Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - İbrahim Can

Editör Hakkında

İbrahim Can, 1993'te İstanbul'da doğdu. İnternet haberciliği kariyerine 2011’de başladı. İki yıla yakın küçük ölçekli sitelerde çalıştıktan sonra, 2012'nin Ekim ayında yenisafak.com'a başladı. 6,5 yıl çalıştığı yenisafak.com'da Gündem, Eğitim, Hayat, Dünya, Spor ve Video kategorilerinde çalıştı. Bir süre akşam sorumluluğu yaptı. Son olarak Ana Sayfa Editörü oldu. 2019'un Haziran ayında Haber7'de Gündem Editörü olarak göreve başladı. Hem Haber7 hem de Yeni Şafak'ta kültür sanat, eğitim ve siyaset alanları başta olmak üzere birçok alanda özel haber, infografik ve video hazırladı. Hala Haber7'de Haber Şefi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 48
 • mahmuthan 1 yıl önce Şikayet Et
  helal reis Allahına kurban.bu vatan bölünmez bu vatan pkk itlerine teslim edilmez
  Cevapla
 • Barbaroslar geliyor 1 yıl önce Şikayet Et
  Bozkurtların ogluyuz ilden ile kosarız,bu yurdu göz dikeni ateş olur yakarız,,,,devlet gibi adam adam gibi adam devlet bahçeli,iyiki MHP gibi devlet gibi bir insan varki reise yol arkaslıgı yapıyor,Erbakan ve Destici aksakal ve Yapıcıoğlu da
  Cevapla
 • Öğretmen 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal Reis Allah sağlık sıhhat versin Erdoğan'a da her ikinize de selamet...
  Cevapla
 • Gaye 1 yıl önce Şikayet Et
  Ulkemizin teminatı MHP dir,diger çakma ulküculer ulkenin teminatı olamaz,ülküculerin yuvası MHP dir.Ülkücüler davasını satmaz,vatan hainlerine koltuk deyneği olmaz savunmaz.
  Cevapla
 • Mgl 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Selçuk Bayraktar'dan Kıbrıs tezkeresi sonrası manidar AKINCI paylaşımı: Yuvamızdayız
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump ile görüştü: Dikkat çeken açıklama!