Tüm gözler Erdoğan'ın bugünkü konuşmasında!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 28'inci dönemdeki ilk meclis grup toplantısında kürsüde olacak. Erdoğan'ın konuşmasında ekonomide yaşanan gelişmelere geniş yer ayırması bekleniyor.

Tüm gözler Erdoğan'ın bugünkü konuşmasında!
Tüm gözler Erdoğan'ın bugünkü konuşmasında!
GİRİŞ 21.06.2023 09:28 GÜNCELLEME 21.06.2023 09:28
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'te yeni dönemin ilk AK Parti grup toplantısına başkanlık edecek.

Kurban bayramı öncesi mesajlarını meclis kürsüsünden verecek. Milyonların gözü o açıklamalarda olacak.

ERDOĞAN, ÖNEMLİ MESAJLAR VERECEK

Erdoğan, temmuz ayında memur maaşlarına yapılacak artışla çalışanların enflasyona ezdirilmeyeceğini ifade etmişti. Grup toplantısında bu konuya ilişkin vereceği mesaj merakla bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, emeklilerin maaş zammından, enflasyonla mücadeleye milyonları ilgilendiren birçok önemli başlıkta açıklama yapması bekleniyor.

Hükümet sadece maaş zammı vermeyecek, aynı zamanda haziran ayında ihtiyaç sahiplerine 19 milyar liralık ödeme de yapılacak. Erdoğan'ın sosyal yardımlara ilişkin açıklamaları da merak ediliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın meclis grubunda, terörle mücadele ve diplomasiye ilişkin de mesajlar vermesi bekleniyor.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 5
 • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
  emeklileri unutma reiiss
  Cevapla
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Biz yardım falan istemiyoruz. İnsan gibi her şey adaletli olsa yeterli. Emeğin kamusu özeli olmaz. Ama tabi herkes yaptıklarını biriktirip diğer tarafta hesap verecek. Dünyadaki tek tesellimiz bu. Bu dolandırıcı halk da tabiki neyi hakediyorsa onu alıyor. Erdoğan'ın karşısında yer alan olası iktidar olma ihtimali olanlara da destek olan diğer kesimin halkın da yarısının sapkın olduğunu
  Cevapla
 • Ömer 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cumhurbaşkanım, 3600 ek göstergenin Temmuz ayında verileceğini tekraren sizden duymak istiyoruz.
  Cevapla
 • Alptekin Alper 5 ay önce Şikayet Et
  Umarım REİSİMİZ artık esnafada sıra geldiğinin müjdesini verecektir.7200 prim eşitlilikle emeklilik bizimde hakkımız.Ama her nedense gündemden sürekli uzak tutuluyor!..
  Cevapla
 • Seyyah 5 ay önce Şikayet Et
  bakur pirim eşitleme 7200 sözü unutulmasın ve tüm esnaflar kapsam içine alınsın
  Cevapla
DİĞER HABERLER
UEFA’dan çirkin Filistin planı! Galatasaray maçında...
İngiltere'den flaş Gazze kararı! İngiliz uçakları resmen Gazze'ye girdi!