AK Partili milletvekilleri depremzede öğrencilerin yüreğine dokundu

AK Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan bünyesinde depremzede öğrencilere mont dağıtımı gerçekleştirildi.

AK Partili milletvekilleri depremzede öğrencilerin yüreğine dokundu
AK Partili milletvekilleri depremzede öğrencilerin yüreğine dokundu
GİRİŞ 27.09.2023 21:48 GÜNCELLEME 27.09.2023 21:48
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

AK Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan tarafından depremzede öğrencilere mont dağıtımı gerçekleştirildi. Adıyaman Atatürk İlkokulu öğrencilerine AK Parti Adıyaman Milletvekili Resul Kurt, AK Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu katılım gösterdi.

'ELİMİZDEN GELDİĞİNİZCE BİZLER BURAYA DESTEK VERMEYE ÇALIŞACAĞIZ'

Burada yapılan 300 adet mont dağıtımının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan, "Adıyaman'ımız ne yazık ki 6 Şubatta oldukça büyük acı yaşadı. Buradaki çocukların kendi evladımdan hiçbir farkı yok. Onların bu kış ayında üşümemesi ve eğitimlerine daha güzel bir şekilde devam edebilmeleri için bugün burada mont dağıtımı yaptık. Elimizden geldiğimizce bizler buraya destek vermeye çalışacağız" diye konuştu.

'6 ŞUBAT DEPREMLERİNİ AĞIR BİR ŞEKİLDE YAŞAYAN ADIYAMAN'IMIZA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYORUZ'

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Resul Kurt ise, "6 Şubat depremini ağır bir şekilde yaşayan Adıyaman'ımıza destek vermeye devam ediyoruz. Değerli dostum AK Parti İstanbul Milletvekili Nilhan Ayan kendi bütçesiyle çocuklarımıza mont dağıtımı yaptı. Milletvekilimiz Nilhan Ayan'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 3
 • İbrahim Önsöz 2 ay önce Şikayet Et
  Kendi bütçesiyle yardım etmiş falan filan ...
  Cevapla
 • Malatya 2 ay önce Şikayet Et
  çocukların resimlerini ve yüzlerini göstermeyin incitmeyin insanları hayrınızı sessiz sedasız yapın riya ve gösterişten uzak durun bizler müslümanız sağ elin verdiğini sol el bilmemeli
  Cevapla
 • murat 2 ay önce Şikayet Et
  aa istanbulun millet vekilimi varmış ne iş yaparmış kime ne hayrı dokunmuş çok şükürki bir kaç mont dağıtabilmiş ne mutlu ona
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrail'in saldırısında evladı şehit olan Gazzeli annenin feryatları yürek parçaladı!
Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Vatandaş için zam hesabı başladı