Başkan Erdoğan'dan, İspanya'da tüm dünyaya Filistin çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı VI. Felipe ile görüşmesinde, İsrail yönetiminin Filistin topraklarındaki soykırım politikalarının bir an önce sona ermesi gerektiğini belirtti

GİRİŞ 12.06.2024 23:13 GÜNCELLEME 13.06.2024 09:03
Bu Habere 59 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Kralı VI. Felipe ile Madrid'de gerçekleştirdiği görüşmesinde, İsrail yönetiminin Filistin topraklarındaki soykırım politikalarının bir an önce sona ermesi gerektiğini belirtti.

BAŞKAN ERDOĞAN KRAL FELİPE İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-İspanya 8. Hükümetler Arası Zirvesi kapsamında bulunduğu İspanya'da, Kral 6. Felipe ile görüştü.

Zarzuela Kraliyet Sarayı'ndaki görüşme, basına kapalı gerçekleşti.

Görüşmede, iki ülke heyetleri de hazır bulundu.

ERDOĞAN, İSPANYA'DA!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile Türkiye-İspanya 8. Hükümetler Arası Zirvesi'ne katılmak üzere İspanya'nın başkenti Madrid'e geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Madrid-Torrejon de Ardoz Askeri Havalimanı'nda İspanya Dışişleri, Avrupa Birliği ve İşbirliği Bakan Yardımcısı Fernando Sampedro Marcos, İspanya'nın Ankara Büyükelçisi Cristina Latorre Sancho ve Türkiye'nin Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci ile ilgililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir de Madrid'e geldi.

Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 59
 • osmanoğlu2023 4 hafta önce Şikayet Et
  iki ülke sakarlığından dostunu düşmanını tanıyamıyor biri alaman diğeri rus!
  Cevapla
 • İslam Sancağı 1 ay önce Şikayet Et
  Avrupa'da krallar var..!
  Cevapla
 • Kızıl Elma 1 ay önce Şikayet Et
  Avrupa'da hala krallar var baksanıza, İslam sancağı ile Viyana kapılarına gitmiş bu milleti başsız bıraktılar dönmeler. Yavuz Sultan Selim Han gibi yiğit olsaydı içerideki Bizans artıklarına ne yapacağını çok iyi bilirdi.
  Cevapla
 • Kamil 1 ay önce Şikayet Et
  Eurofigter alımını yapmalıyız . Almanya'nın parça tedarik etmem , konusu çözüme kavuşmalıdır , Gerekirse kritik parçaları biz üretelim .
  Cevapla
 • diyarbakır 1 ay önce Şikayet Et
  müfettiş denilen itrail uşağı her yerde kaynak yapıyorsunuz ayrıca proje ürünüsünüz farkındayız ama sizi takip etmekteyiz gün gelir hepinizin türü kuruyacak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş Immobile transferinin detaylarını açıkladı
Evdeki hesap çarşıya uymadı! Fiyatları geri çektiler