GATA heyeti: Denktaş emin ellerde

GATA heyetinin başkanı Prof. Tabip Albay Yaşar Kütükçü, Denktaş'a konsültasyon yaparak durumunu gördüklerini ve gerçekten emin ellerde olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebileceğini bildirdi.

GATA heyeti: Denktaş emin ellerde
GATA heyeti: Denktaş emin ellerde
GİRİŞ 27.05.2011 00:17 GÜNCELLEME 27.05.2011 00:17
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Bölümü'nde tutulan KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın sağlık kontrolü için bu akşam KKTC'ye gelen Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) heyetinin başkanı Prof. Tabip Albay Yaşar Kütükçü, Denktaş'a konsültasyon yaparak durumunu gördüklerini ve gerçekten emin ellerde olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebileceğini bildirdi.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) ekibinin başkanı Prof. Tabip Albay Yaşar Kütükçü, YDÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı, Beyin Cerrahı Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu ile Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş, bu gece YDÜ Hastanesi'nde GATA ekibi ve hastane doktorları ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) heyetinin başkanı Prof. Tabip Albay Yaşar Kütükçü, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'a konsültasyon yaparak durumunu gördüklerini ve gerçekten emin ellerde olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebileceğini bildirdi.

Prof. Tabip Albay Kütükçü, "Biz GATA'dan 6 arkadaşımızla birlikte buraya Sayın Cumhurbaşkanımızın durumunu görmek için Genelkurmay Başkanımızın adına geldik. Kendisini burada ziyaret ettik. Durumunu gördük. Ve gerçekten emin ellerde olduğunu şuanda gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz. Ailesi ve herkese geçmiş olsun" diye konuştu.

 YDÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı, Beyin Cerrahı Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu ise konuşmasında, Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş'ın şu an itibariyle solunum yetmezliğinin devam ettiğini bildirerek, "Mücadele yakın bir şekilde sürdürülmekte, tüm ekip olarak yanındayız" dedi.

 Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın oğlu Serdar Denktaş ise, T.C. Genel Kurmay Başkanı ile GATA'dan gelen ekibe teşekkür ederek, şunları söyledi: "Sayın komutanıma, özellikle sayın Genel Kurmay Başkanı'na teşekkürlerimin iletilmesini rica ediyorum. İlgilendiler. GATA'dan bir ekip olarak buraya geldiler. Her şey yapılmış durumda. Dolayısıyla bu andan itibaren artık yapılan tedavinin karşılığını almayı bekleyeceğiz. Sayın komutanlarıma teşekkür ediyorum. Genel Kurmay Başkanımızın şahsında tüm ordumuza teşekkür ediyorum. Türk kamuoyunun ve Genel Kurmay Başkanlığı'nın Denktaş hassasiyetinin ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Bundan sonrası artık şu ana kadar yaptığımız gibi dua etmek, beklemek, tedavinin karşılığını alabilmeyi ümit etmek."

KAYNAK: CİHAN
YORUMLAR 1
  • KAZIM BAŞARAN 10 yıl önce Şikayet Et
    DUA. bundan sonrası için dua etmek ! iyide arkandan DUA edecek DUA etmeyi bilecek nesil yetişdirdi isen ! DUA edecegin makamın rızasına uygun işler yaptı isen ne güzel ! ya bunların hiç biride yoksa? hattaa en kötüsü ya aksi yapıldı ise?????
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Ali Koç: Yabancı kuralı için siyasi baskı yok!
Çebi'den Sergen Yalçın tepkisi!