Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı

Ajda Pekkan'ın, Bakan Bağış'a, "İyi ki varsınız, Sizin için canımızı vermeye hazırız." şeklinde iltifat etmesine 'yalakalık' diyen Dündar geri adım attı. Ama Pekkan'dan yanıt gecikmedi

Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı
Ajda Pekkan'ın Dündar'a 'yalaka' yanıtı
GİRİŞ 28.05.2011 12:15 GÜNCELLEME 28.05.2011 12:15
Bu Habere 48 Yorum Yapılmış

 Ajda Pekkan’ın konserinde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’a iltifatlarda bulunurken, “Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” demesi gündeme oturdu.

Bu sözlere ilk tepki Uğur Dündar’dan geldi. Dündar, Kanal D Radyo’da yayınlanan “Uğur Dündar ile Radyo Arenası” programında “Peki ya Ajda Pekkan’ın onun için söyledikleri? Sizin için canımızı veririz demiş bitirmiş yani. Türkiye Cumhuriyet tarihinin hiçbir döneminde sanatçıların belli bir kesimi bu kadar yalaka olmamışlardı. Sanatta yalakalığın doruğu” dedi.

Dündar daha sonra yaptığı açıklamada “Benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan asla yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları zaten kamuoyu uzun süredir biliyor” dedi.

Ajda Pekkan ise asistanı Ethel Sason aracılığıyla yalakalık iddialarına yanıt verdi: “Ajda Hanım’ın sözleri bir partiyi destekleyen sözler değildi. Eğemen Bağış’ın şahsına yapılmış bir övgü. Sahnede bir duygu fışkırması yaşadı Ajda Hanım. En doğal haliyle en duygusal haliyle şahsa söylediği sözlerdi. Bir yalakalık filan söz konusu değil.”

Vatan

YAZDIR
YORUMLAR 48
 • hayat 10 yıl önce Şikayet Et
  uğur efendi aynaya bak yakalanın kim olduğunu sana söyler. niye şimdi Ak partiye oy verenler ve onun milletvekillerine oy verenler mi öyle yoksa darbe şakşakcılğı yapanlarmı yalaka yada yalan yanlış haberlerle halkın midesini bulandıranlarmı gerçi senin yüzünü her gördükçe midem bulanıyor sözünü bilmeyen adam
  Cevapla
 • Samil Bayram 10 yıl önce Şikayet Et
  AK Parti %50 ile tekrar iktidar olacak.. Sanatçılar Rahat Bir Nefes alacak.
  Cevapla
 • mehmet kara 10 yıl önce Şikayet Et
  ugur dündar. oldum olası bu adamı sevmiyorum adam herşeyi eleştirmesini biliyor.Ünlü sanatçımız egemn bağış ı övmüşse kime ne?
  Cevapla
 • MusaRidvan 10 yıl önce Şikayet Et
  Tam Tersi Olmalıydı Demi? :D. Artık sindirin içinize bazı şeyleri Ak Partiye her kesimden destek geliyor. Şunuda sormak istiyorum; Böyle modern , çağdaş kimseler diye tanıdıklarınız da Ak Partiye destek vermesini kaldıramıyorsunuz değil mi ? :D
  Cevapla
 • abbas külyutmaz 10 yıl önce Şikayet Et
  siz söyleyin. ajda pekkanın yaptığı nedir? yalakalık mı değil mi? yoksa kime yaptığına mı bağlı? bir de canımı veririm diyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son Dakika! Peş peşe kötü haberler: Ölü sayısı arttı, iki yerde daha yangın çıktı
Son Dakika... Başkan Erdoğan'dan Putin'le önemli görüşme