Mamak'ta AK Parti'den MHP'ye geçtiler

MHP Ankara Milletvekili adaylarının tanıtımının yapıldığı törende AK Parti Mamak İlçe Teşkilatından 38 kişi, MHP'ye katıldı.

Mamak'ta AK Parti'den MHP'ye geçtiler
Mamak'ta AK Parti'den MHP'ye geçtiler
GİRİŞ 28.05.2011 22:23 GÜNCELLEME 28.05.2011 22:23
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

Katılım dolayısıyla düzenlenen törende konuşan MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Mevlana'nın ''Başkalarının mutluluğu için kendi mutluluğunu hiçe sayanların Allah yanındadır ve yardımcısıdır'' sözünü hatırlatarak, ''Asi soylu Türk milliyetçileri olarak milletinin huzuru ve refahı için sabırla ülkesine hizmet sevdasını yaşatma ve gelecek nesillere aktarma davasını sürdürdüklerini'' söyledi.

Seçimler öncesi fedakar bir şekilde çalıştıklarını belirten Çetinkaya, ''Hakkı, adaleti ve insana hizmeti temel esas alan hareketimizin tek başına iktidarını inşallah 12 Haziran'da sağlayacağız'' dedi. MHP'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin kapısı, duvarı olduğunu dile getiren Çetinkaya, ''Eğer bu kapı kırılacak, bu duvar yıkılacak olursa bizi koruyacak, kollayacak, hakkımızı gözetecek hiçbir güç kalmayacaktır'' görüşünü dile getirdi.

MHP Mamak İlçe Başkanı Tamer Çakır da ''Tek devlet tek millet'' diyen tek partinin MHP olduğunu ifade etti. MHP'ye katılmanın sıradan bir iş olmadığını söyleyen Çakır, ''MHP sevdası, Türkiye'nin geleceği olan insanların altında toplandığı mübarek çatıyı ifade eder'' diye konuştu.

MHP Ankara milletvekili adaylarının da tanıtıldığı törende, daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatından istifa eden 38 kişi MHP'ye katıldı.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 21
 • mehmet duran 10 yıl önce Şikayet Et
  mhp bize edebiyat yapmasın. milliyetçilik kiim mhp kim laf salatası ne yapmış.orhun anıtları türk tarihinin başlangıç noktasıbu anıtları yok olmadan bu hükümet kurtardı.korumaya aldırdı oranın yolunu bizzat başbakan yaptırdı. pkk militanlarınıvekil yapan chp ye vagon yapanve pkk yı övüp bu milletin değerleriyle dalga gecen mhp değilde kim kasetlerde kenarda dursun .mhp miras yedidir .merhum alparslan türkeşin mirasını hoyratça yemiştir
  Cevapla
 • Cafer UÇA 10 yıl önce Şikayet Et
  Mhp kurulduğu tarihten bu yana rejimi koruma ve ekonomiyi batırma dışında, Halk için ne yapmıştır.. 28 Şubat 1997 de, TSK komutanlarınca asimilasyonda son nota konulmuştu. Sözde inançlı olan Mhp yönetimi karşı çıkmadı. Yeni gelen yönetimde aynı tutumu devam ettirdi. Böylelikle Müslümanların ikinci sınıf vatandaşlıkları tescillendi. Her zaman söylenen kimsenin inancına karışanmı var. Ama Müslüman olup da inancının gereğini dini vecibelerini yerine getirmek isteyen hangi vatandaş: Devletin kurum ve kuruluşlarında, yüksek yargıda, ordu da, görev alabiliyor veya yüksek okullarda okuyabiliyor ve siyasi partilerde görev alıp milletvekili olabiliyor. Bunun kanunen bir kısıtlaması yok. TSK-Chp ve Mhp kadroları Atatürkçülük ve Kemalist rejim böyle emrediyor diyebiliyor. 2002 seçimlerinde AKP devreye girdi. TSK nin Chp nin ve Mhp nin 28 Şubat hayelleri suya düştü. Mhp nin rejimin şövalyesi durumunda olduğu ve milliyetçilik ayaklarına insanları kullandıkları anlaşıldı. Mhp yi organize eden güç, koalisyon hükümetinde ve sonrasında başarısız olmalarından yönetimi yeniden yapılandırmaya çalışıyor.
  Cevapla
 • Hamza D. 10 yıl önce Şikayet Et
  bir ölür bin diriliriz..rüzgar kaydan ancak toz alır !!!. Gaziantep'te çoğunluğu MHP'den olmak üzere yaklaşık 800 kişi, düzenlenen törenle AK Parti'ye geçti.
  Cevapla
 • Ahmet Kır 10 yıl önce Şikayet Et
  Vatan-Milletmiş, siz o sözden ne anlarsınız?. Vatanını ve devletini seven soymaz ve soydurmaz. Ak partiye teslim ettiğiniz Türkiye, soyulmuş, bitmiş, dünyaya 70 cent için el uzatan rezil edilmiş dilenci bir ülke idi. Eskisinden farklı bir formülünüz mü var, Türkiyeyi kurtarmak için. Bir projeniz yok da... Belki formülünüz vardır!?...
  Cevapla
 • kadir sert 10 yıl önce Şikayet Et
  türkücü kardeşin dediği gibi. bu olayın gerçek payı varsa kesin akp bağırsaklarını temizliyordur türkücüler öyle diyordu bizde diyelim ve geçsin gitsin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İmamoğlu'nun balık lokantasındaki fotoğrafını kim servis etti?
Adana'da filmleri aratmayan kovalamaca! Dakikalarca ters yönde ilerledi