WhatsApp'a karanlık mod özelliği geliyor! İşte WhatsApp'ın yeni görünümü

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a karanlık mod özelliği geliyor. Geliştiricilere sunulan Android beta sürümünde görülen özelliğin kısa süre sonra yayınlanacak bir güncelleme ile kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

WhatsApp'a karanlık mod özelliği geliyor! İşte WhatsApp'ın yeni görünümü
WhatsApp'a karanlık mod özelliği geliyor! İşte WhatsApp'ın yeni görünümü
GİRİŞ 10.10.2019 10:27 GÜNCELLEME 10.10.2019 10:29
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

WhatsApp'a karanlık mod özelliği geliyor. Facebook çatısı altına girdikten sonra en yeni özellikleri mesajlaşma platformuna ekleyen sosyal medya devi, iOS 13 güncellemesi ile gelen karanlık mod özelliğinin ardından bünyesinde bulunan tüm platfomlara yeni özelliği tek tek eklemeye başladı. Bildiğiniz gibi Facebook, iOS kullanıcıları için Instagram uygulamasına karanlık mod özelliğini yayınladı.

 

 

WHATSAPP'TA KARANLIK MOD ÜÇ FARKLI ŞEKİLDE KULLANILACAK!

Aylık 1 milyarın üzerinde aktif kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran WhatsApp'a Instagramın ardından karanlık mode özelliği geliyor. WhatsApp geliştiricileri için Android'in beta sürümünde ortaya çıkan özelliğin yakın zamanda kullanıcılara da sunulması bekleniyor. 

 

 

Yayınlanacak güncelleme sonrası karanlık mod WhatsApp kullanıcılarına "açık", "karanlık" ve "sistem temelli" olmak üzere üç farklı mod da sunulacak.

Söz konusu özellik karanlık ortamda kullanıcıların göz sağlığını korurken, OLED ekran teknolojisine sahip cihazlarda da batarya tüketimini düşürüyor. 

YORUMLAR 1
  • tepki 4 yıl önce Şikayet Et
    Bir telegram olamazsınız ancak whattsapp çok popüler uygulama!Telegram da karanlık mod ve windows 7 desteği uzunca süredir var ancak algıyla milleti kendilerine yönlendirdiler.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD Kongresinde tarihi utanç: Gazze kasabını ayakta alkışladılar
Böylesi görülmedi! Arjantin'in golü 2 saat sonra iptal edildi