Adrenochrome nedir? Adrenokrom nasıl üretiliyor? Hangi ünlüler bu kimyasalı kullanıyor?

Wayfair iddialarıyla birlikte Adrenochrome konusu da gündemde yerini aldı. Oyuncu Sandra Bullock’un çocuk derisinden elde edilen güzellik sırrını ifşa etmesiyle gündeme gelen konu, Wayfair iddiaları sonrası tartışılmaya başlandı. İşte Adrenochrome hakkında merak edilen tüm soruların cevabı...

Adrenochrome nedir? Adrenokrom nasıl üretiliyor? Hangi ünlüler bu kimyasalı kullanıyor?
Adrenochrome nedir? Adrenokrom nasıl üretiliyor? Hangi ünlüler bu kimyasalı kullanıyor?
GİRİŞ 13.07.2020 15:42 GÜNCELLEME 13.07.2020 15:43

Wayfair sitesinin internet üzerinden kayıp çocukları sattığı iddiaları üzerine adrenochrome konusu da gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda Sandra Bullock’un bir televizyon programında güzelleşmek için çocuklardan elde edilen bir ilaç kullandığını itiraf etmesiyle ortaya çıkan adrenochrome birleşimi yeniden konuşulmaya başlandı. Çocukların kanından üretildiği iddia edilen Adrenochrome nedir? Nasıl üretiliyor ve kimler kullanıyor?  

 

ADRENOCHROME NEDİR?

Adrenochrome, korkuya bağlı olarak özellikle çocukların kanında daha fazla bulunan bir endokrin salgısıdır. İnsanlardan elde edilen bir uyuşturucu olduğu yönünde tartışmalar mevcut. Adrenochrome aşağıdaki şekilde bir formüle sahip ve bu formüle beyaz tavşan ismi veriliyor.

 

 

Sandra Bullock, genç kalma sırrıyla ilgili olarak bir televizyon programında vücuduna çocuk derisi enjekte ettiğini açıklamıştı. Burada bahsedilen Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) yöntemi olan ve adrenochrome isimli bir kimyasal birleşim adrenalinin oksitlenmiş halidir.

ADRENOCHROME NASIL ÜRETİLİYOR?

Vücut bu kimyasal salgıyı korku ve heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin ile salgılıyor. Adrenochrome’un sünnet olan Koreli çocukardan elde edildiği söylense de bu konu hakkında çarpıcı iddialar da yer alıyor.

ADRENOCHROME KULLANAN ÜNLÜLER

Adrenochrome'un bilinen en yaygın kullanım alanı yaşlanmayı durdurması olarak öne çıkıyor.  Sandra Bullock gibi pek çok ünlü ismin bu yöntemi uyguladığı düşünülüyor. Sandra Bullock, bunu açıklasa da iddialara göre bu yöntemi  Madonna, George Coolony, George W. Bush, Barack Obama, Hillary Clinton, Lady Gaga, Brad Pitt, Adam Sandler, Celine Dion, Kate Moss, Johnny Deep, Tom Cruise, Marina Abramovich, Jim Carrey, Tom Hanks ve daha bir çok ünlü ismin kullandığı düşünülüyor.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ford Otosan, yerli şanzıman geliştirdi! 58 milyon euroluk yatırım
Dışişleri'nden KKTC'ye karşı üçlü toplantıya tepki