Samsung Galaxy Z Flip 3 fiyatıyla bir ilk olacak

Samsung’un merakla beklenen katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Z Flip 3’ün 1000 doların altındaki ilk katlanabilir telefon olacağı iddia edildi.

Samsung Galaxy Z Flip 3 fiyatıyla bir ilk olacak
Samsung Galaxy Z Flip 3 fiyatıyla bir ilk olacak
GİRİŞ 10.05.2021 13:51 GÜNCELLEME 10.05.2021 14:38

Samsung şu ana kadar 3 farklı katlanabilen telefonunu piyasaya sürdü: Tablet formunda olan Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Fold 2 ile istiridye telefon formunda olan Galaxy Z Flip. Galaxy Z Fold eksiklikleriyle şimşekleri üzerine dünya çapında satışa sunulan ilk katlanabilir telefon olduğu için eksiklikleri mazur görülmüştü. Galaxy Z Fold 2'de bu eksiklikler giderilerek incelemelerden iyi notlar alan bir cihaz haline bürünmüştü. Galaxy Z Flip ise daha küçük katlanabilir telefon isteyenlerin tam aradığı cihazdı.

Samsung Galaxy Z Fold 3 yeni kamera teknolojisiyle geliyor

TANITIM AĞUSTOSTA

Samsung yeni katlanabilirleri Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü tanıtmaya hazırlanıyor. Bir söylentiye göre Ağustos ayı içerisindeki bir etkinlikte tanıtılacaklar. Galaxy Z Fold 3 firmanın katlanabilir tabletlerinin yeni temsilcisi olacak. Bu haberin asıl konusu olan Galaxy Z Flip 3 ise ufak katlanabilir telefonların yeni temsilcisi ve bir söylentiye göre çıkış fiyatı en ucuz katlanabilir telefon olacak.

FİYATIYLA BİR İLK OLACAK

Galaxy Z Flip 3’e geri dönersek, bugün ortaya atılan bir iddia herkesi heyecanlandırdı. Çünkü günümüzde katlanmayan amiral gemileri dahi 1400 Dolar gibi bir fiyata satılmaya başlanmışken son teknoloji ekrana sahip Galaxy Z Flip 3’ün 1000 doların altında bir fiyatla satışa sunulacağı iddia edildi. Hem de 5G bağlantısına sahip bir telefon olmasına rağmen.

Eylül 2020’de Galaxy Z Flip 1380 Dolardan piyasaya sürülmüştü. Gerçi sonrasında fiyatında ciddi düşüşler yaşandı ve şu anda ülkemizde dahi 7650 TL’ya bulunabiliyor. Eğer Galaxy Z Flip 3 gerçekten söylendiği fiyatlara çıkarsa 2022’nin ilk aylarında indirimlerle gerçekten alınması mantıklı ilk katlanabilir telefon haline gelecektir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: Dünya devi Toyota'dan kritik karar!
Esnaftan Babacan'a tepki: Erdoğan'a yanlış yaptınız