iPhone 13 için gelişmiş hızlı şarj iddiası

Apple’ın Eylül ayında tanıtmayı planladığı iPhone 13 serisi için yeni bir iddia ortaya atıldı. Android üreticileri tarafından uzun süredir kullanılan hızlı şarj teknolojisinin iPhone 13’te yer alacağı belirtildi.

iPhone 13 için gelişmiş hızlı şarj iddiası
iPhone 13 için gelişmiş hızlı şarj iddiası
GİRİŞ 26.07.2021 13:46 GÜNCELLEME 26.07.2021 13:46

Apple'ın yeni telefon serisi hakkında güncel bilgiler gelmeye devam ediyor. Eylül ayında tanıtılması beklenen Apple'ın son serisi için hızlı şarj desteği belli oldu.

MacRumors’tan gelen bir rapora göre iPhone 13 serisi, 25W şarj desteği ile gelebilir. Önceki modellerinde maksimum 22W şarj desteği sunan Apple, çıtayı nihayet bir tık yükseltiyor. Ancak Android cihaz hızlı şarj performanslarıyla karşılaştırıldığında Apple hala oldukça geride kalıyor.

2021 iPhone fotoğraf yarışmasına 5 yıllık iPhone damga vurdu2021 iPhone fotoğraf yarışmasına 5 yıllık iPhone damga vurdu

iPhone 11 işlemcisi monitörde kullanılacakiPhone 11 işlemcisi monitörde kullanılacak

YENİ ADAPTÖRLER KUTU İÇERİĞİNDE YER ALABİLİR

Yeni modellerle hızlı şarjın 25W olması durumunda adaptörler de değişecektir. Apple, halı hazırda adaptörlerini cihazlarıyla birlikte satmıyor. Beklenen iPhone 13 modellerinin daha gelişmiş ekranlar ve geliştirilmiş kameralar getirmesi bekleniyor. Yaklaşan telefonlar için iki yeni renk seçeneği ise mevcut: Sunset Gold ve Rose Gold. Cihazların depolama tarafında da bir yükseltme alması bekleniyor. Lansmana yaklaşık iki ay kaldığına göre, yakında tüm bu söylenti ve özellikler net bir şekilde belli olacak diyebiliriz.

ETİKETLER
akıllı telefon
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kurtulmuş açıkladı: Anketlerde AK Parti açık ara birinci
Beşiktaş'taki düzenleme vatandaşı isyan ettirdi: Böyle rezillik olmaz!