Huawei akıllı saat dünyasını değiştiriyor: Mobil hatlara gerek kalmayacak

Huawei Watch 4 ile iletişim kurmak için mobil hatlara gerek kalmayacak. Akıllı saat dünyasında şaşırtıcı yenilikler sunan Huawei, yeni akıllı saatiyle ağır koşullardaki iletişim sorununa çözüm buluyor.

Huawei akıllı saat dünyasını değiştiriyor: Mobil hatlara gerek kalmayacak
Huawei akıllı saat dünyasını değiştiriyor: Mobil hatlara gerek kalmayacak
GİRİŞ 06.03.2023 09:34 GÜNCELLEME 06.03.2023 10:37
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Huawei, son dönemde tanıttığı cihazlarda gündem üzerindeki ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz hafta tanıttığı Watch Buds ile akıllı saatin içinde saklı kablosuz kulaklıkların yer aldığı akıllı saatini tanıtmıştı. İki ayrı teknolojiyi tek bir cihaz içinde birleştirmeyi başaran Huawei, akıllı saatlerine yepyeni bir özellik daha getirmek istiyor.

AKILLI SAATLERDE İLK KEZ KULLANILACAK

Huawei, yeni duyurduğu Huawei Watch 4 ile akıllı saatlerine uydu bağlantısını getiriyor. Akıllı saat teknolojisinde bir ilk olarak belirtilen uydu bağlantısı özelliği, şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başarmış gibi görünüyor.

Günlük hayatta akıllı saatleri ile üst düzey performans sunmak isteyen Huawei, kullanıcıları malzeme kalitesinden tutun iletişim gücüne kadar her özelliğiyle memnun etmek istiyor.

ÇELİKTEN DAHA DAYANIKLI MALZEMEDEN ÜRETİLECEK

Huawei Watch 4, barındıracağı sadece uydu bağlantısı özelliğiyle şaşırtmıyor, ayrıca üretimi sırasında kullanılacak malzeme kalitesiyle sağlamlık konusunda kullanıcıların içini rahat ettirecek.

Çelikten neredeyse dört kat daha dayanıklı olan Zirkon malzeme ile gelecek olan Huawei Watch 4, kırılmalara, çatlaklara ve ağır kuvvetlere karşı dayanıklılık sunacak.

UYDU YOLUYLA MESAJ GÖNDEREBİLECEĞİZ

Son derece dayanıklı malzemeden üretilecek olan Huawei Watch 4 ile mobil hatların çekmediği yerlerde bile sahip olduğu uydu iletişimiyle birlikte mesaj gönderebileceğiz. Özellikle de dağlarda veya mobil hatların çekmediği yerlerde kamp yapan kişiler için harika olan bu özelliğin, birçok kişi için yararlı olacağı düşünülüyor.

HUAWEI ‘den bir ilk: kulaklık ve akıllı saat bir arada HUAWEI WATCH Buds HUAWEI ‘den bir ilk: kulaklık ve akıllı saat bir arada HUAWEI WATCH Buds

Uydu bağlantısı ve Zirkon malzemesiyle öne çıkan Huawei Watch 4, kullanıcılara daha iyi pil performansı sunarak, zor şartlar altında pil tüketimi derdinden kurtaracak.

Tanıtılacak olan saat için henüz herhangi bir lansman tarihi duyurulmadı. İlerleyen günlerde konuyla ilgili yeni bilgilerin gelmesi bekleniyor.

KAYNAK: HABER7
Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR 5
 • Enbay 1 yıl önce Şikayet Et
  GSM Operatörleri iflas etmez mi ?
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  gerçektende çok güzel
  Cevapla
 • T d 1 yıl önce Şikayet Et
  Kim bilir kaç para
  Cevapla
 • Musa 1 yıl önce Şikayet Et
  Hakikaten kim bilir, baktım bulamadım. Sadece Çinliler biliyor olabilir.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  mükemmel
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Savaşacak asker bulamayan İsrail'den dikkat çeken karar!
Erdoğan emekli maaşı için New York’tan talimat verdi: Bu işi bitirin