Blogger erişime açıldı

Geçtiğimiz cuma günü erişime kapatılan Blogger'ın yasağı bugün öğle saatlerinde kaldırıldı. Siteye erişim yeniden engellenebilir.

Blogger erişime açıldı
Blogger erişime açıldı
GİRİŞ 28.10.2008 15:05 GÜNCELLEME 28.10.2008 15:05
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Blogger.com'un 4 günlük yasaklanma macerası nihayet sona erdi. Artık herkes blog'una giriş yapabilir. Chip.com.tr'nin Google Türkiye'den aldığı bilgiye göre, geçtiğimiz Cuma günü Türkiye'den erişime kapatılan www.blogger.com, 4 günlük yasaklama macerasından sonra tekrar özgürlüğüne kavuştu. Bilindiği gibi popüler blog sitesi Blogger, Lig TV'den yapılan şikayet üzerine erişime kapatılmıştı.

Kararın kaldırılma nedeni ise şimdilik "delillerin yetersiz olması ve yeni delillerin toplanma isteği" olarak açıklandı. Eğer bir gelişme olmazsa, bir süre sonra aynı yasağın tekrar gündeme gelmesi de beklenebilir...

Birçok yasaklı site arasına Blogger'ın da eklenmesi, belki de bugüne kadar gösterilen en büyük tepkiyi de beraberinde getirmişti.

(Chip.com.tr)

YORUMLAR 1
  • Earwen 13 yıl önce Şikayet Et
    aferin evlatlarım... aferin çocuklar, aferin evlatlarım.. Yasaklayın, nede olsa bölücü bir site.. Nede olsa insanların bilinçaltlarına girerek etkilemede bulunuyorlar.. Yasak olması gaaayet normal. Ortada o kadar Pkk sitesi varken, siz blogger'i yasaklamaya devam edin. Bazen aslında düşünmüyor değilim. Devlet olmasaydı biz nasıl bir millet olurduk. Pek fark da olmazdı açıkçası. Ne kaybımız vaar ne kazancımız. Hiç olmasa vergiler halka girmez idi.. Youtube, blogger ve bir çok site daha, yasaklayın anasini satiym.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Almanya'nın Türkiye inadı pahalıya patlayacak!
Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi Hakk'â yürüdü