Ölen kişi adına kurban kesilir mi?

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30’da Kanal 7’de…

Ölen kişi adına kurban kesilir mi?
Ölen kişi adına kurban kesilir mi?
GİRİŞ 23.06.2021 12:41 GÜNCELLEME 23.06.2021 12:41

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekrana geliyor. Tozkoparan ile Karataş bugün Kurban Bayramı yaklaşırken kurban kesimiyle ilgili bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Muhabbet Kapısı’nda bu hafta yaklaşan Kurban Bayramı’na özel bir sohbet gerçekleştirilecek. Mustafa Karataş ‘Hangi hayvanlardan kurban olmaz? Kredi kartına taksitle kurban kesilir mi? Hayvandaki hangi kusurlar kurbana mani olur? Kurbanı şoklayarak kesmek günah mıdır? Kocası kurban kesen kadının da kurban kesmesi gerekir mi? Ölen kişinin adına kurban kesilir mi? Borcu olan kişi kurban kesebilir mi?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30’da Kanal 7’de…

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İYİ Partili isimlerden Kılıçdaroğlu tepkisi: Akşener böyle bir şey derse utanırım...
Sabiha Gökçen Metro Hattı açıldı! işte hattın özellikleri ve ulaşım süreleri