Yaşar Okuyan az kalsın dövecekti!

TV8'de Kürt sorunu ve "özerlik" konusu tartışılırken kıyamet koptu. Yaşar Okuyan, gazeteci Barış Yarkadaş'la sert bir tartışmaya girdi, kontrolünü kaybetme noktasına geldi.

GİRİŞ 27.05.2011 19:11 GÜNCELLEME 27.05.2011 19:11
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

TV8'in tartışma programı 8.Gün'de Kürt sorunu ve "özerlik" konusu tartışılırken kıyametler koptu.

Yaşar Okuyan, gazeteci Barış Yarkadaş'a öyle sinirlendi ki gözü döndü. Yarkadaş da sözleri ile Okuyan'ı tahrik ettikçe etti. Bir ara Yaşar Okuyan "sen kimsin, PKK'nın avukatı mısın" demeye başladı. Araya Gökmen Karadağ girdi. 

Hemen yanıbaşında oturan Barış Yarkadaş'a doğru eğilerek yaklaşan Okuyan, sinirden kontrolünü kaybetme noktasına geldi.

Programın modaratörü Gökmen Karadağ tam zamanında araya girerek tansiyonu düşürmeye çalıştı. Tartışma öyle bir noktaya gidiyordu ki yumrukların konuşmasına az kalmıştı.

Gazeteciler.com

YORUMLAR 21
 • bekir 13 yıl önce Şikayet Et
  bir kuru kabadayının bitişi. Yaşar okuyan bildim bileli siyasi gelişimini tamamlayamamış bir zattır.Eski osmanlı kabadayı figürüdür
  Cevapla
 • mehmet çoban 13 yıl önce Şikayet Et
  :). herşey ortada...adam hakkındaki iddiayı bile yalanlayamıyor... helal gazeteci abiye :):):):)
  Cevapla
 • Önder ASLAN 13 yıl önce Şikayet Et
  .... Demirtaşın söylediği beni bağlar diyerek verdikleri beyanata inanıyorsan, senin aklından şüphe ederim. Unutma bu adamlar vakti zamanında hastanelere cenazelerini almaya bile gidemezdi, şimdi binlerce kişinin katıldığı törenler yapıp, taziye çadırları kuruyorlar. Herşeyin bir zamanı var. Demirtaş için şimdi bölünüyoruz demenin zamanı değildir. Onun da zamanı gelecek ama senin gibi saf değiller. Türkiyeyi konumuyla değerlendirin. Ne irlandaya ne de ispanyaya veya diğer ülkelere benzemez. Irak, İran ve Suriyeye komşu olduğumuzu, orada da kürtlerin yaşadığı ve aşiret/akrabalık bağlarının olduğunu göz ardı edemezsiniz. Oradaki hareketliliklerini de bir tarafa bırakıp, yok böyle bir niyetleri demek, gerçekten saflık olur. Türkiyenin doğusundaki su kaynakları, Irak'ın kuzeyindeki petrol kaynakları, adamın İzmire İstanbu'la ne ihtiyacı olsun. Vakti zamanında da saddam dan kaçıp göz yaşı dökenler ve T.C. den yardım isteyen, sonra da askerine kurşun sıkan da bunlar değil mi?
  Cevapla
 • Ali Goyak 13 yıl önce Şikayet Et
  Abdullah Birisi'ne. Sen Hasan Celal Guzel ile Yasar Okuyan'i ayni kefeye koyacak kadar safsin!
  Cevapla
 • Cafer UÇA 13 yıl önce Şikayet Et
  Birisi. Birisi olmak nasıl bir şey. Birisi ne demek. Allah akıl fikir versin yazısından belli.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Muğla'da 4,7 büyüklüğünde deprem!
EURO 2024 öncesi şok sakatlık! Yıldız oyuncu kadrodan çıkarılabilir