"Sıradışı Akıl Oyunları" Ülke TV'de başlıyor

Nevzat Tarhan, Mehmet Ali Bulut ve Turgay Güler 'Sıradışı Akıl Oyunları'nda buluşuyor. Gazeteci Turgay Güler'in sunumuyla ekrana gelecek yeni program 15 Şubat Cuma akşamı 21.00'da Ülke TV'de ekrana gelecek.

"Sıradışı Akıl Oyunları" Ülke TV'de başlıyor
"Sıradışı Akıl Oyunları" Ülke TV'de başlıyor
GİRİŞ 15.02.2013 16:44 GÜNCELLEME 15.02.2013 16:44

Sıradışı Akıl Oyunları, kainatın ve maddenin varlığını tartışacak; akıl ötesi varlıkların, bilinmeyen alemlerin sırlarını araştıracak.

Ekranların sıra dışı habercisi Turgay Güler'in yönetiminde, düşünmeyi düşündüren yeni bir program başlıyor; Sıradışı Akıl Oyunları... Hepsi kendi alanında sıra dışı olmayı başarmış üç isim; Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Haber 7 yazarlarından Mehmet Ali Bulut ve Turgay Güler Ülke TV ekranlarında bir araya geliyor. Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Gazeteci- Yazar Mehmet Ali Bulut ve ekranların sıra dışı ismi Turgay Güler 'Sıradışı Akıl Oyunları'nda evrene dair ne varsa konuşacaklar. Kainatın ve maddenin varlığı üzerine akıllara takılan soruların tartışılacağı 'Sıradışı Akıl Oyunları', akıl ötesi varlıkların, bilinmeyen âlemlerin sırlarını masaya yatıracak. Bilimsel veriler, toplumsal olaylar, tarihi bilgiler ışığında evreni oluşturan ögelerin bilinmeyenleri Sıradışı Akıl Oyunları'nda ele alınacak.

Turgay Güler'in moderatörlüğü, Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve yazar Mehmet Ali Bulut'un yorumculuğuyla 'Sıradışı Akıl Oyunları' bu akşam ve bundan sonra her Cuma 21.00'da Ülke TV'de...

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Çiftlik Bank soruşturmasında çarpıcı ifade: Tosuncuk suikast hazırlığı yapmış
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum