Arda Kural kayıp mı oldu?

Arda Kural'ın 25 gündür kayıp olduğu iddiası ortaya atıldı. Bir süredir şizofreni tedavisi gören Arda Kural'ın 25 gündür kayıp olduğu iddiası üzerine Büyükçekmece Belediyesi açıklama yaptı. İşte Arda Kural'la ilgili o açıklama..

Arda Kural kayıp mı oldu?
Arda Kural kayıp mı oldu?
GİRİŞ 11.05.2016 14:17 GÜNCELLEME 11.05.2016 14:17

Arda Kural'ın 25 gündür kayıp olduğu iddiası ortaya atıldı. Bir süredir şizofreni tedavisi gören Arda Kural'ın 25 gündür kayıp olduğu iddiası üzerine ailenin ihtiyaçlarıyla ilgilenen Büyükçekmece Belediyesi açıklama yaptı. İşte Arda Kural'la ilgili o açıklama.. 

Bir süredir şizofreni tedavisi gören Arda Kural geçtiğimiz yıl, annesinin maddi sıkıntılar nedeniyle çıkmak zorunda kaldığı evin bahçesinde yaşamını sürdüren Kural’ı komşuları polise şikayet etmişti.

Bir zamanların ünlü oyuncusunun bu dramı büyük yankı uyandırmıştı.Daha sonra zor günler geçiren oyuncu hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Son olarak ise Arda Kural'ın 25 gündür kayıp olduğu ve annesinin de onu aradığı söylendi.

Ancak bu iddialara, Arda Kural'ın yardımına koşan ve ihtiyaçlarıyla ilgilenen Büyükçekmece Belediyesi'nden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada, Kural'ın annesiyle evinde yaşadığı belirtilirken, "İlaçlarını kullanıyor ve sağlık durumu iyi" denildi.

Kaynak:(HT Magazin)

 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Sakarya'da havai fişek fabrikasında patlama: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul Sözleşmesi talimatı: Halk istiyorsa kaldırın