Her şöhretin bir bedeli var

Her gün ekranlarda hayranlıkla izlediğimiz sanatçılar bugünlere gelmek için çok fedakarlık yaptı. Kimi kocasından ayrıldı, kimi çocuk sahibi olamadı. İşte ödenen bedeller

Her şöhretin bir bedeli var
Her şöhretin bir bedeli var
GİRİŞ 22.11.2007 08:37 GÜNCELLEME 22.11.2007 08:37
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Engin Aytaç'ın haberi


SEZEN AKSU

Minik Serçe, ünlü olmadan önce ikinci evliliğini Ali Aksu ile yaptı. Aksu, akademik kariyer yapmak için yurtdışına gitmek isteyince Sezen Aksu çok sevdiği kocasından ayrılmak zorunda kaldı. Çünkü Minik Serçe o sıralar Unkapanı'ndan plak teklifi almıştı. Sonunda Ali Aksu Kanada'ya gitti ve istediği gibi başarılı bir akademik kariyer yaptı. Sezen Aksu da hepimizin Minik Serçe'si oldu.

AJDA PEKKAN

Süperstar unvanını alan Ajda Pekkan, 40 yıldır zirvede. Başından iki evlilik geçen Pekkan'ın yıllardır tek hayali bir çocuk sahibi olmaktı. Ancak hayatındaki erkekler Pekkan'ın sanat hayatını bırakmasını istemişti. Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen süperstar, her fırsatta en büyük fedakarlığının çocuk yapmamak olduğunu dile getiriyor.

IRMAK ÜNAL

Usta tiyatrocu Cihan Ünal, Amerika'da evli olan kızının boşanıp Türkiye'ye dönmesini onaylamıyordu. Ancak, San Fransisco'da oyunculuk eğitimi alan Irmak Ünal, Türkiye'ye dönüp dizilerde oynamak istiyordu. İçindeki oyunculuk ateşi nedeniyle kafasına koyduğunu yapan Ünal, 'Hayatımda çok sevdiğim babamı karşıma almak pahasına kendi yolumu çizmek en büyük fedakalığımdır' diyor.

KADİR İNANIR

Türk Sineması'nın yakışıklı jönü bunca yıl Yeşilçam’a emek verdi. Usta oyuncu, pek çok gönül ilişkisi yaşamasına rağmen bir türlü evlenemedi. İnanır, şöhreti, başarıyı yakalamasına rağmen en büyük fedakarlığının evlenmemek olduğunu söylüyor.

YILMAZ ERDOĞAN

Ünlü oyuncu liseyi bitirdiği yıl girdiği üniversite sınavında birinci tercihi olan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Bölümü'nü kazandı. Ancak içinde tiyatro sevgisi hızla yeşeriyordu. Ve üniversitenin ikinci yılında tiyatro sevgisi ağır basınca okulunu yarım bıraktı.

NURSELİ İDİZ

Usta oyuncu şöhret olmak için verdiği tavizleri şöyle anlatıyor. 'Biz sanatçılar her zaman göz önündeyiz. İnsanlar bizim nereye kiminle gittiğimizi, ne yiyip içtiğimizi hep merak eder. Basın sürekli peşimizdedir. Yaşam felsefemizden değil ama özgürlüğümüzden ciddi fedakarlıklar yapıyoruz'.

YASEMİN ERGENE

'Doktorlar' dizisinde izlediğimiz oyuncu Yasemin Ergene, şöhret olmadan önce bir erkek dergisine fotoğraf çektirmişti. 'Aşk Oyunu' dizisinde oynamaya başlayınca verdiği röportajların birinde Ergene şöyle dedi: 'O fotoğraflar daha sonra çok başımı ağrıttı, ailemi üzdü. O yaptığımdan büyük pişmanlık duyuyorum”.


(Bugün)

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • GALATASARAY 13 yıl önce Şikayet Et
    gözlerim yaşardı. editör bey ben bu haberleri normalde okumam ama haber7 yazıyor diye okuyorum, muhtemelen bir şeyler olabilir enteresan diye... ama gel gör ki yok. yani şimdi biz yanlış haber sitesinde miyiz???
    Cevapla
  • kemaldervis 13 yıl önce Şikayet Et
    aman ne fedakarlık. insanlar para ve şöhret için fıtrata aykırı iş yapıyorlar ve birde fedakarlık diye anlayış bekliyorlar bence zalimlik yapıyorlar ve ölümden sonraki ebedi hayyatta karşılığını alacaklar orada radyo tv gaste de yok kimseyide kandıramazlar kendilerine yazık etmişler bu sözleri ititraf etmekten korktukları iç sızılarının göstergesi pişmanlar çünkü yaşlanıp silinmeye başlıyorlar
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Sektör temsilcileri açıkladı: Fiyatlarda yüzde 30 zam gelecek
ÖZEL HABER: Türkiye ve KKTC, Kıbrıs'a askeri deniz üssü kuracak