Rüyada cin görmek nasıl yorumlanır? Duat etmek iyiye mi işarettir kötüye mi?

Rüyada cin görmek ve korkmak iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibi için evine cinlerin girdiğini ve bir şeyler yaptığını gören kimsenin evine düşman veya hırsızlar girer ve ona bir zarar getirir. Rüyada cini yakında görmek, kişinin kısa zaman içerisinde hayal kırıklığı yaşanacağının habercisidir. Fakat hamile bir kadının rüyada cin görmesi doğacak çocuğun zeki olacağına delalettir. İşte rüyada cin görmenin geniş anlamı...

Rüyada cin görmek nasıl yorumlanır? Duat etmek iyiye mi işarettir kötüye mi?
Rüyada cin görmek nasıl yorumlanır? Duat etmek iyiye mi işarettir kötüye mi?
GİRİŞ 02.02.2019 15:39 GÜNCELLEME 02.02.2019 15:39
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Bir kimsenin rüyasında cin görmesi o kişinin tehlikeli birtakım maceralara atılacağına, dolayısıyla hem maddiyattan hemde maneviyattan çökeceğine delalet eder. Bu tip rüyaları mümkünse unutmaya çalışmak ve çok fazla kişiye anlatmamak çok daha faydalıdır. Rüyada cin görmek diyanet İslamı tabirine göre sıkıntılı ve huzursuz eden bir durumdur. Peki rüyada cin öldürmek nasıl yorumlanır? Hamile bir kimsenin rüyasında cin görmesi ne anlama gelir? Rüyada cin görmek ve bunun üzerine dua okumak neye işarettir? 

RÜYADA CİN GÖRMEK KISA YORUMU

Cin gördükten sonra dua okumak; Çekilen sıkıntılar için dua eden kişinin istekleri Allah katında kabul edileceğine

Cinden bir şey almak; kariyerde yükselişe

Cinleri boğduğunu görmek; yakın bir zamanda iyi bir haber alınacağa

Cin görmek; hilekar ve hayal kılışlığa

Cinden korkmak; korku ve strese

Rüyada Cin Görmek Nasıl Yorumlanır?

RÜYADA CİNLE KONUŞMAK

Rüyada cinle konuştuğunu gören kimse yakın zamanda birisiyle kavga edecek şeklinde yorumlanır. Rüyada içine cin girmiş birini gördüyseniz, o kişinin gerçek hayatta çok huzursuz ve mutsuz olabileceğine, eğer cinin sizin içinizde olduğunu gördüyseniz, sizin böyle olabileceğinize işaret eder.

Rüyada cin görmek ve korkmak; rüyada o an yaşadığınız korku ve stresi işaret eder. 

CİN İLE RÜYADA EVLENMEK

Rüyada cin görmek hilekar kimseye ve hayal kırıklığı yaşamaya alamet eder. Rüyasında cin olduğunu gören kimse hilekar biridir. Rüyasında cinin kapısına yakın bir yerlerde durduğunu gören kişi zarara uğrar ya da bu kişinin yapması gereken bir adağı olduğuna işaret eder. Rüyada cin ile evlendiğini görmek, iş hayatınızda ayağınıza takılan engellerden kurtulacağınızın habercisidir.

RÜYADA CİN BOĞMAK VE ÖLDÜRMEK

Bir kişi rüyasında cinleri boğduğunu görürse bu çok yakın bir zamanda iyi bir haber alacağına delalet eder. Alimlerin çoğu böyle bir rüya görmeyi kişinin günlük hayatında yaşadığı bazı sorunlardan kurtulması ya da başlanılan bir işin hakkıyla yerine getirilmesi şeklinde yorumlamaktadırlar.

RÜYADA CİNDEN BİR ŞEY ALMAK...

Rüyada cinden bir şey almak, rüyada cinin bir şey vermesi de olumlu rüyalardan biridir ve kariyerde yükseliş anlamına gelir.

Rüyada Cin Görüp Dua Etmek

CİN GÖRDÜKTEN SONRA DUA OKUMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada cin görüp dua etmek aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, elinde bulunan imkanlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

YORUMLAR 6
 • çilem 3 hafta önce Şikayet Et
  ruyam da cinler bana zorla dua okuturuyorlardı
  Cevapla
 • Cansu 1 ay önce Şikayet Et
  Allah hayırlara getirsin Rüyamda Hiç tanımadığım bir kadın vardı sürekli cinler onu korkutuyordu ve son korkutuşlarında kadına bir hayvanı gösterip Ondan bir bebeğin olacak diyerek gidiyordu sonra kız falan kusuyordu başı dönüyordu Gerçekten çok kötü bir kabus'du
  Cevapla
 • Erdal 5 ay önce Şikayet Et
  Rüyamda evimde oğlum eşim ben oluyoruz. Odaların kapısı kapalı kapıyı açıp çocuk kılığında 3 harfli yada şeytan bilmiyorum tutup yakalıyor bildiğim duaları okuyarak yok ermeye çalışyorum. Ailemden birine zarar verecek diye korktum . 2 yada 3 defa aynı şekilde yakalamaya çalışıyorum en sonunda lailaheillallah diyerek uyandım korkarak
  Cevapla
 • onur onur 1 yıl önce Şikayet Et
  sürekli rüyada koruyorum neden
  Cevapla
 • eylül 1 yıl önce Şikayet Et
  Rüyamda cinler topluluğuyla ayin yapıyorduk, önce bizi itmeye başlıyorlardı. Yanımdaki arkadaşım 'allahuekber' demezsen bırakmıyorlar dedi ve ben allahuekber dediğim an hepsi diz çöküp secde etmeye başladı. Sonra ben de diz çöktüm ve onlarla beraber, dilimin asla dönmeyeceği arapça ya da ibranice şeyler söyleyip secde etmeye başladım. Bu rüyanın anlamı ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim :) (bu konularla ilgili sürekli dalga geçtiğim için çarpılıyo olabilir miyim acaba :D)
  Cevapla
 • furkan 1 yıl önce Şikayet Et
  namaz kılmıyorsan kılmaya başla ibadetlerini düzgün yapmaya çalış
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Maltepe'deki çöp rezaleti için istenen yardıma İBB'den şoke eden yanıt
Türkiye ile ABD anlaştı! Türk SİHA'larının vurduğu Rus silahı Ankara'ya getirildi