Rüyada ev görmek nasıl yorumlanır? Rüyada ev almak neye işarettir?

Her insanın hayali bir evinin olmasıdır. Hal böyle olunca en sık görüne rüyalarında başında gören rüyada ev görmek gelir. Peki rüya sahibi için görmesi keyifli olan rüyada ev satın aldığını veya kiraladığını görmek ne anlama gelir? İşte anlamı ve yorumu...

Rüyada ev görmek nasıl yorumlanır? Rüyada ev almak neye işarettir?
Rüyada ev görmek nasıl yorumlanır? Rüyada ev almak neye işarettir?
GİRİŞ 14.03.2019 11:48 GÜNCELLEME 14.03.2019 11:50
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Rüyada ev görmek genel anlamda iyiye yorumlanır. Huzurun ve güvenliğin simgesidir. Rüyasında ev gören rüya sahibi için bolluk ve bereketli günlerin yakın olduğuna işaret eder. Güzel, temiz, ferah bir evde görmek hayatınızın gönlünüze göre olması, hayatınız boyunca güven içinde ve yaptıklarınızdan zevk alacaksınız demektir. Yani kısa yorumuyla rüyada ev görmek benlik ve ait olma hissi hakkında ipuçları verir. Rüya sahibi için iyiye işarettir. İşte rüyada ev görmenin farklı durumları ve yorumları.

 

 

Rüyada yıkık bir ev görmek, hastalık habercisidir. Özellikle bu yıkık ev size ait ise sağlık konusunda alacağız kötü habere delalet eder.

Rüya sahibinin rüyasında ev aldığını görmesi, yaşam tarzında, iş veya özel hayatınızda bir değişiklik yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu değişiklikler size olumlu yönde etkiler gösterebilir.

 

 

Rüyada Ev Almak

Rüyada yeni ev görmek, rızık genişliği hayır kapılarının sonuna kadar açılması, sevince ve müjdeli günlere yorulur.

Rüyada ev temizlemek, zenginlik ve ani mutluluklara işarettir. Helal yoldan çalışarak iyi mevkilere gelineceği işaret edilir.

Rüyada küçük ev görmek, sabır göstererek, azla yetinerek bolluğa erişeceğini ifade eder. Büyük ev görmek ise, kişinin dertlerinden kurtulup ferah bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında bahçeli ev görmesi maddi durumunun iyiye gideceğine işaret eder.

Rüyada kapısız ev görmek hayatınızda sizin rızanız olmadan birisinin gireceği fakat bu kişinin sizde mutlu etkiler oluşturacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için romantik bir ilişkinin başlayacağı işaret edilir.

Rüyada kendi başına ev yaptığını gören kişinin rüyayı gördüğü şehirde evleneceği ve o şehirde hayatına devam ettireceği yönünde yorumları. Aynı zamanda yakın sürede çocuk sahibi olacağına işarettir. 

Rüyada kişinin evini taşıdığını görmesi uzun veya kısa süreli seyahate çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Başka bir yoruma göre ise kişinin evinden taşınması yakın zamanda ilişkisinin bitireceğini ifade eder. Fakat kötüye yorulmaması gereklidir.

Rüyada Ev Taşımak

Rüyada ev yakmak kendinize ve duygularınıza zarar verebilecek bir şeyler yaptığınıza delalet eder.

Rüyada yoksul muhtaç bir ev görmek yorgunluk hissini sembol eder. Bu fiziki bir yorunluk veya psikolojik bir yorgunluk olabilir

Rüyada evin yıkıldığını görmek iyiye yorumlanmaz. Gelecek felakete işarettir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı para sıkıntısı olarak tabir ederler.

YORUMLAR 1
  • sedefcubuk 1 yıl önce Şikayet Et
    sorduğum şeyin yanıtını akşam coksevinicem ama nerde...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Beşiktaş - Denizlispor! CANLI
Maltepe'deki çöp rezaleti için istenen yardıma İBB'den şoke eden yanıt