Rüyada su görmek nasıl yorumlanır? Rüyada su görmenin ayrıntılı tabiri

Rüyada su görmek; yepyeni başlangıçların vuku bulacağına ve rüya sahiplerinin bundan sonraki yaşamlarında kendilerini iyiliklerin ve güzelliklerin karşılayacağına ışık tutmaktadır. Hayırlı bol rızık ve bereketli kazanç gibi birtakım olumlu gelişmelerin de göstergesi olan Rüyada su görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Tabiri...

Rüyada su görmek nasıl yorumlanır? Rüyada su görmenin ayrıntılı tabiri
Rüyada su görmek nasıl yorumlanır? Rüyada su görmenin ayrıntılı tabiri
GİRİŞ 25.04.2019 15:25 GÜNCELLEME 24.05.2019 17:34
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Kimi insanların sıklıkla gördüğü, kimisinin de hayatında en az bir kere bile olsa muhakkak gördüğü rüyalar kategorisinde yer alan rüyada su görmek; yaşamında çetin koşullardan geçen kişilerin yaşadığı bunalımlı günleri ardında bırakacağına alamet etmektedir. Daha detaylı biçimde izah etmek gerekirse, rüyayı gören kimselerin bundan böyle kendisini güç duruma düşürecek tüm olumsuzluklardan, karşılaştığı çeşitli kötülüklerden ve hayatını alt üst eden üzüntülerden büsbütün uzaklaşarak her şeye sıfırdan başlayacağına alamet etmektedir. Öte yandan rüyada su görmenin başka anlamlarına da bir göz atacak olursak; bu kimselerin iş yaşantısında hedeflediği başarıyı yakalayarak hayırlı ve bol bereketli kazanç elde edeceğinin yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kimse tarafından sıklıkla araştırılan ''Rüyada su görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır?'' sorusuna açıklık getirecek bir başka tabiri ise, aile yaşantısındaki sorunların çözüme kavuşarak mutluluk ve huzur ortamının oluşması, evlilik yaşantısında ise ağız tadıyla sürdürülecek güzel gidişata ışık tutmaktadır. Aynı zamanda rüyada görülen suyun şekline bağlı olarak anlamında / tabirinde birtakım değişiklikler arz etmektedir; örnek verecek olursak suyun berrak, tertemiz ve dupduru olması halinde iyiliklerin ve güzelliklerin olacağı, şayet suyun kirli, bunalık olması durumunda da ne yazık ki kötü hadiselerin yaşanacağına delalet etmektedir. İşte, rüyada su görmenin ayrıntılı tabiri...

 

 

RÜYADA SU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR, NASIL YORUMLANIR?

Rüyada su görmek ve içmek hem başlangıçları hem de sonları işaret eder. Rüyada su içmek rüyanın niteliğine bağlı olarak bol kazanca, şansa, açık bahta, uzun ve sağlıklı yaşama, mutlu evliliklere delalet ettiği gibi bazen ölüme de işaret eder.

 

 

Bazı yorumcular, rüyada görülen durgun su hapse, tuzlu su kedere, bulanık su rızk (geçim) darlığına işarettir demişlerdir. Kokmuş su görmek, haram mala, sarı su hastalığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada Su Vermek

Rüyada birine su verdiğini görmek yaşadığı maddi manevi problemlerden ötürü büyük sıkıntı çeken bir dosta ya da akrabaya destek vermeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki konumunun yükselmesine yardım edecek işlere imza atmasını başaracağına delalet eder. Rüyada su vermenin anlamı; alınterinin dökülmesiyle gelinen noktanın daha da üstüne çıkılacağına ve aydınlık ve ferah günlerin yaklaşmakta olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüyada ölmüş birine su verdiğini gören kimse, ölmüş kişiye yaşarken bir iyilik yapılmıştır. Rüya sahibi farkında olmadan bu kişiye bir iyiliği dokunmuş ve karşılığında fazlasıyla dua almıştır. Eğer rüyada gördüğü kişi rüya sahibinin düşmanı ise, o kişi rüya sahibine hakkını helal etmiştir. Kişinin içerisinde bir kuşku varsa, ona yaptıklarından pişmanlık duyuyorsa bu konuda içi rahat olmalıdır.

rüyada su görmek ne anlama gelir

Rüyada Suya Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında suya düştüğünü görmesi kişinin gelecekte iş hayatında güzel paralar kazanacağına delalet eder. Bu paraların helal olacağına, rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada kirli su görmek; Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine yorulur.

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu su görmek rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı bir süreçten geçtiği şeklinde yorumlanır. Buhranlı ve sorunlu bir dönem geçiren kişilerin sıklıkla yaşadığı rüyada çamurlu su görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin küçük sorunları dahi kavgaya dönüştürebileceği anlamına gelir. Kişinin çevresiyle sürekli kavga edeceği, bir süreliğine neşeden, huzurdan, mutluluktan uzak yaşamak zorunda kalacağı anlamına geliyor.

rüya tabirleri

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, sağlık ve uzun ömre yorulur. Rüya sahibinin bedenen ve ruhen sağlığının yerinde olacağına işaret eder. Ayrıca rüyada berrak su görmek, rüya sahibinin uzun bir ömür yaşayacağına alamet eden bir rüyaya delalet etmektedir.

Rüyada Su İçtiğini Görmek

Rüyada su içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin sağlıklı ve rahat bir yaşam süreceğine, güzel gelişmelere ve sıkıntıdan uzaklaşmaya delalet eder. Rüyasında su içtiğini görenin rızkının artacağına ve kazancının da yükseleceğine yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ile helal kazanç elde etmeye ve iyi bir insan olduğuna tabir olunur.

rüyada su görmenin anlamı

Rüyada Akan Su Görmek

Ferah bir dönem geçirileceğine yorumlanır. Rüya sahibinin, hayatının çok iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek; Rüyada görülen duru ve saf su hayat, huzur, ömür, rızık, temizlik, şif, dünya ve âhiret nimeti, hidayet, keramet ve tevbe/tövbe  gibi yorumlara tabi tutulmuştur. Eğer bir kaynaktan pınardan dereden temiz su içiyorsanız rüyanızda, sizin ya da çevrenizde yakında gerçekleşecek olan evliliğin uzun ve mesut bir şekilde süreceğine işarettir.

Rüyada Siyah Su Görmek

Rüyada siyah su görmek, hayra yorulmaz ve şer anlamına gelir. Kişinin başına gelebilecek her türlü sıkıntıyı işaret eden rüya, hastalığa yakalanmanın veya hasta olanların daha uzun süre sıkıntı çekeceğinin ifadesidir ancak tüm olumsuzlukların geçici olacağına, bir sınavdan geçileceğine, başa gelen dertler karşısında sakin olmak gerektiğini bildirir.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir.

Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada temiz su birikintisi görmek, karşınıza çıkacak fırsatlara yorumlanır. Bahtının açık olduğuna, verilen uğraşların karşılığını almaya tekabül eder. Kişinin temiz kalpli kimse olduğuna ve bu isteklerin karşılığını almaya yorumlanır. Kişinin hayatı boyunca yokluk yüzü görmeyeceğine yorulur.

rüyada su görmenin tabiri

YORUMLAR 1
  • Sunay 8 ay önce Şikayet Et
    Babamın istediği suyun içine oğlumu çişini yaptırıp onu içtiğini ve sonrada kustugunu gormek
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Gıdalardaki usulsüzlükler pes dedirtti! İşte akla hayale gelmeyecek hileler...
PKK yaklaşan sonunu gizliyor: Kırmızı listedeki etkisiz hale gelişi saklanan teröristler