Rüyada para almak nasıl yorumlanır? Rüyada kağıt para almak iyiye mi işaret?

Rüyada para almak genel anlamda iyiye yorumlanır. Rüya sahibinin hastası varsa şifa bulacağına, faydasına olacağı işleri sağlayacağı işaret etmektedir. Parayı alan rüya sahibi, sorunlarına ve dertlerine çare bulacaktır. Peki rüyada para almak nasıl yorumlanır? Rüyada kağıt para almanın tabiri nedir?

Rüyada para almak nasıl yorumlanır? Rüyada kağıt para almak iyiye mi işaret?
Rüyada para almak nasıl yorumlanır? Rüyada kağıt para almak iyiye mi işaret?
GİRİŞ 31.08.2020 16:09 GÜNCELLEME 31.08.2020 16:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Rüyada para almak, uğur olarak sayılır kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin tam anlamıyla açılacağına, başarılarının yüksek miktarda artacağına, hayatına bolluğun, bereketin, mutluluğun ve neşenin hakim olacağına rivayet edilir. Rüyada kağıt para aldığını göre rüya sahibi eline geçecek toplu bir para sayesinde borçlarının azalacağına, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına alamet eder. 

 

 

RÜYADA PARA ALMAK

Rüyada para almak hayırlı rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin şifa bulacağına, fayda sağlayacağına işaret etmektedir. Parayı alan rüya sahibi, sorunlarına çare bulacaktır. Hayatında güzel şeyler yaşayacak, başarıların sahibi olacaktır.

 

 

- Rüyada gümüş para görmek mutluluk ve güzel habere işarettir.
- Rüyada bakır para görmek uğurlu ve güzel bir işe yorumlanır.
- Rüyada altın para görmek ise dedikodu kıskançlık ve sıkıcı söze yorumlanır.

Rüyada Kağıt Para Almak

RÜYADA BOZUK PARA GÖRMEK

Rüyasında bozuk para gören kişi bir kimse ile düşman olur. Bu nedenle de canı sıkılır. Eğer rüyanızda bozuk paralardan kurtulduğunuzu görmüşseniz o halde bu rüya tam tersi yorumlanmaktadır. Bu rüya, sıkıntılarınızın kısa süre içerisinde geçeceğine delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada bozuk para görmek, arkanızdan konuşan insanlara yorulmaktadır.

RÜYADA DİLENCİYE PARA VERMEK

Rüyada dilenciye para verdiğini görmek; kişinin boş işler ile uğraştığına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde kendisini dost gibi gösteren aslında onu sevmeyen, kötülüğünü isteyen bir kişinin olduğunun işaretidir. 

RÜYADA PARA BULMAK

Rüyasında para bulan kişinin kısmetinin açılacağı, bol kazançlar elde edeceği yorumlanır. Kağıt para buluyorsa helal kazanca yorumlanır. Bozuk para bulduğunu görmek ise sıkıntı ve ağırlık yaşamak olarak yorumlanır.

RÜYADA KAĞIT PARA SAYMAK

Rüyada kağıt para saymak, iş hayatında aniden büyük başarılar elde edecek olmaya işarettir. Bazen bu rüya, kişinin boş işler peşinde koşacağı, zamanını boşa harcayacağı anlamında da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada kağıt para saymak, kişinin bol kazançlı bir işe yatırım yapacağına, sabretmesi sonucu emeğinin karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Para Görmek

RÜYADA KAĞIT PARA KAYBETMEK

Rüyada kağıt para kaybetmek; aslında gerçek anlamından çok da farklı değildir. Rüyayı gören kişinin kazandığı malı bir süre sonra kaybedeceğini işaret eder. Rüyanın bir diğer anlamı da rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı bir sorundan kısa sürede kurtulacağına delalet eder. 

YORUMLAR 3
 • Leyla İbrahimli 1 yıl önce Şikayet Et
  Rüyamda eşimin arkadaşları doğum günü hediyesi olarak aralarında 20000 tl toplamışlar surpiriz şekilde verdiler
  Cevapla
 • Leyla İbrahimli 1 yıl önce Şikayet Et
  rüyamda eşime doğum günü hediyesi olarak 20000 tl para
  Cevapla
 • Mehmet otu 1 yıl önce Şikayet Et
  Rüyamda bana gelecek paranın haberini aldım yakında gelecek diye
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Akdeniz'de yeni Navtex ilanı
İki gün kala Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması