Günaydın Mesajları | Beğenilen & Sevilen sözler! Tercih edilen Günaydın Mesajları

Hayatınızı paylaştığınız kişilere etkileyici kelimeler eşliğinde günaydın mesajları iletmek için aradığınız birbirinden çeşitli alternatiflere erişebilmeniz mümkün. Kıymet verdiklerinizin güne pozitif duygularla mükemmel başlangıç yapmasına ve enerjisini daima yüksekte tutmasına katkı sağlamak için günaydın mesajları gönderebilirsiniz. Hislerinizi en güzel şekilde tarif etmenize olanak tanıyacak günaydın mesajları!

Günaydın Mesajları | Beğenilen & Sevilen sözler! Tercih edilen Günaydın Mesajları
Günaydın Mesajları | Beğenilen & Sevilen sözler! Tercih edilen Günaydın Mesajları
GİRİŞ 29.05.2020 00:16 GÜNCELLEME 29.05.2020 00:16

Günaydın Mesajları, yaşantımızda bizim için özel bir konumu olan ve değerli gördüğümüz kişilerin mutluluğunu en üst seviyeye getirmek için yararlanabileceğimiz bir seçenektir. İçerisinde derin anlamlar barındıran günaydın mesajlarını, onlara ne kadar önemli olduklarını etki gücü yüksek kelimeler vasıtasıyla açıkça gösterebilmek için bizlere sunulan bir fırsat olarak görebiliriz. Güneşin yeryüzünü kaplayan ilk ışıltıları ile beraber başlayan yepyeni günün ilk saatlerinde ileteceğiniz etkileyici günaydın mesajlarıyla sevdiklerinize eşi benzeri olmayan güzellikte duygular yaşatabilirsiniz. 

ETKİLEYİCİ VE ANLAMLI GÜNAYDIN MESAJLARI!

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter ben o tatlı sessizlikte seninleyim.

Kelimelerin Anlamını Çoktan Yitirdiği Bir Zamandayım. Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir. Günaydın…

Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca… Günaydın!

Her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birileri olduğunu düşündüğün andır.Bizi hayata sımsıkı bağlayanlar iyi ki varlar... Günaydın!

günaydın mesajları

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Hiçbir şey, zihnini sakinleştiren ve sana gülümsemen için nedenler veren güzel bir sabahtan daha ferahlatıcı olamaz. Günaydın! Sana muhteşem bir gün dilerim.

Hayat sevgiyle başlar sevgiyi paylaşarak devam eder iyi niyetler güzel yürekler mutlu sürprizler hayatınızdan eksik olmasın. Günaydın.

Gözlerinizi açın ve sabah temiz havanın nefesi için mutlu olun. Sizi çevreleyen her iyi şey için şükredin. En önemlisi, ikimiz de paylaştığımız harika dostluk için Allah’a şükürler olsun. Günaydın arkadaşım!

Bugün de gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın. Günün aydın olsun…

Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Yeni güne anlam katmak için gündüzü anlamak çok özeldir. Yaşamı görmek, anlamak ve tanımak için şükür en özel sebebimiz olsun. Umutla ve sevgiyle yeni güne günaydın.

Mutluluğun yeni adımlar atarak geldiğine inanmak gerekiyor. Bu nedenle her sabah taze bir çiçektir. Haydi bu çiçeği yeşertmek için kocaman bir günaydın diyelim tüm sevdiklerimize.

Zamanın hızına yetişmek mümkün olmasa da her gün hepimiz için çok özel. Bu nedenle yepyeni başlangıçlar için güneş kadar parlak bir günaydın dostlara.

Dünyanız mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Günaydın; umudu taze tutup hayallerinden asla vazgeçmeyen özü sözü düzgün, iyi kalpli güzel insanlara...

Bu sabah mavi bulutlarla avucuna mutluluğu, gönlüne sevgiyi usulca bırakıyorum. Güneş her zaman doğmaya devam etsin ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın…

Canımdan çok sevdiğim biricik dostum, günaydın. Bu günün öyle güzel geçsin ki, yollarına çiçekler serilsin inşallah ve içinden geçen tüm dilekler gerçekleşsin… Her günün bir öncekinden daha güzel olsun, mutluluğun hiç bitmesin…

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin. Güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın, güneş güzellikler getirsin. Günaydın…

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu günaydınlar.

Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar...

Uyanın, gözlerinizi açın ve bir fincan sevgi dolu dostluk yudumlayın, kalbinizin bir güven tabağından yiyin. Her şeyi taçlandırmak için sevgi ve şefkatle dolu bir çatal. Umarım bu benden sana yeter. Günaydın arkadaşım.

Günün Aydın Olsun, Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar...

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.

Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Hayırlı sabahlarımız olsun.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Günaydınlar hayırlı sabahlar.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Netanyahu harita gösterip iddia etti: Büyük patlama olabilir
Ermenistan'dan Türkiye'ye güldüren tehdit: Karşılık vereceğiz