Eşref Ziya Terzi’den Tasavvuf Müziği ziyafeti

Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren Tasavvuf Musikisi sanatçısı Eşref Ziya Terzi, unutulmaz bir gece yaşattı

Eşref Ziya Terzi’den Tasavvuf Müziği ziyafeti
Eşref Ziya Terzi’den Tasavvuf Müziği ziyafeti
GİRİŞ 03.05.2021 14:00 GÜNCELLEME 03.05.2021 14:00
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Bağcılar Belediyesi'nin internet üzerinden yayınlanan “Ramazan Bağcılar’da farkılı yaşanır” etkinliği vatandaşlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Tasavvuf Musikisi’nin önde gelen isimlerinden Eşref Ziya Terzi, online olarak gerçekleşen programda Bağcılarlılarla buluştu. Kendisini izleyenlere hayırlı Ramazanlar dileyen Terzi, “Bizleri ekranları başında izleyen tüm kardeşlerime sevgilerimi, muhabbetlerimi gönderiyorum. İki Ramazandır canlı buluşamıyoruz ancak böyle ortamlarda bir araya geliyoruz. Sizlerle yüz yüze konserlerde buluşmayı ümit ediyoruz. Bizleri ekran başında da olsa sizlerle buluşturduğu için Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı’ya da teşekkür ediyorum” dedi.

Duygusal şarkılarla geçmişe yolculuk yaptılar

Terzi, 1991 yılındaki “Kalksam ve Dirilsem” isimli ilk albümünden bu yana en çok sevilen şarkılarından oluşan bir müzik şöleni sundu. Sanatçının özellikle “Adını Anıyorum”, “Ağlama Karanfil”, “Zaman” ve “Sevda Dedim” isimli ezgilerine büyük beğeni ve yorum yağdı. Dinleyiciler, Terzi’nin duygusal şarkıları eşliğinde geçmişe yolculuk yaptı. Ünlü sanatçı programı, “Minareler Süngü Kubbeler Miğfer” adlı şarkısıyla bitirdi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • ali yılmaz 2 hafta önce Şikayet Et
    Eşraf Ziya ve Tasavvuf Musikisi öyle mi:))
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bahçeli'den Kudüs açıklaması: Böyle giderse küresel savaş karşımıza çıkacaktır
Cumhurbaşkanlığı'ndan 'WhatsApp' için son uyarı! Dikkat çeken maddeler...