Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Söyleşileri'nde yeni formata geçiyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Medeniyet Söyleşileri pandemi şartları nedeni ile “Medeniyet Akademisi Zoom Söyleşileri” olarak devam ediyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Söyleşileri'nde yeni formata geçiyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Söyleşileri'nde yeni formata geçiyor
GİRİŞ 19.06.2021 16:43 GÜNCELLEME 19.06.2021 16:43

Gelenekten geleceğe bir köprü kurmak, kültür, sanat ve edebiyat alanında farklı bir pencere açmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Değerler Eğitimi ve Gönüllü Kuruluşlar Daire Başkanlığı’nca hazırlanan, 7’den 70’e birçok kişinin beğenisi toplayan Medeniyet Söyleşileri pandemi nedeniyle format değiştirdi. Bu kapsamda söyleşiler “Medeniyet Akademisi Zoom Söyleşileri” ismiyle çevrimiçi devam ederek evlere misafir olacak.

İSKENDER PALA ZOOM ÜZERİNDEN EVLERE KONUK OLACAK

Zoom söyleşilerin ilki, 20 Haziran Pazar günü saat 20.00’da, Şah ve Sultan, OD, Efsane kitaplarının yazarı, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala ile yapılacak. İslam Medeniyeti’nde şiir ve estetik anlayışı, kelime ve kavramların gerçek anlamları, Peygamber sevgisi, kültür ve medeniyetimizin temel öğretileri gibi konuların işlenmesinin hedeflendiği söyleşiye katılmak için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinden kayıt alınacak. Düzenlenecek söyleşinin ilk konuğu Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala olacak.

ÇEKİLİŞLE HEDİYE VERİLECEK

Prof. Dr. İskender Pala ile yapılacak Medeniyet Akademisi Zoom Söyleşileri’ne katılanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişiye tablet, 50 kişiye Rumkale Gezisi ve 100 kişiye Bülbülün Kırk Şarkısı kitabı hediye edilecek.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamaları!
TPAO, Ege Denizi'nde petrol arayacak