İlhan Şeşen'den AKM yorumu: Yıkıldığında çok üzülmüştüm ama harika bir bina yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılan yeni Atatürk Kültür Merkezi binasına ilişkin konuşan sanatçı İlhan Şeşen, "Yıkıldığı zaman çok üzülmüştüm. Eleştirilerim de olmuştu ama harika bir bina yapılmış" dedi.

GİRİŞ 08.11.2021 11:23 GÜNCELLEME 08.11.2021 11:23
Bu Habere 39 Yorum Yapılmış

13 yıldır kapalı olan ve TOKİ tarafından yenilenen Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını açtı. Ancak AKM’nin yeniden dekore edilip hizmet vermesi, bazı kesimleri rahatsız etti. Özellikle açılış için davetiye almamaktan yakınan ünlü simalar, “orası zaten bizimdi” söylemlerine başladı.

Bunun aksini düşünen de oldu. Yapılan çalışmalardan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür edenler ile adını bile geçirmeyenler adeta ayrı saflarda yer aldı. Türk müziğinin önemli isimlerinden biri daha AKM ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Aynı zaman birçok şarkının bestecisi de olan İlhan Şeşen’e yenilenen Atatürk Kültür Merkezi’ni nasıl bulduğu soruldu. Şeşen de, “Gidemedim ama açılışını TV'den izledim. Gerçekten çok güzel olmuş. AKM yıkıldığı zaman çok üzülmüştüm. Bu konuda eleştirilerim de olmuştu. Ama harika bir bina yapılmış. Bunu da söylemek gerekiyor. AKM'nin isminin de değişmemesi çok önemli. İsmi değişseydi isyan ederdim.” dedi.

ETİKETLER
ilhan şeşen
YAZDIR
YORUMLAR 39
 • ihsan kastamonu 2 ay önce Şikayet Et
  tayfana söyle put heykel yerine insanlara faydalı yer yapın diye
  Cevapla
 • muhteşem 2 ay önce Şikayet Et
  Hade len ordan şarkıcı bozuntusu,saat misali..!
  Cevapla
 • cemil 2 ay önce Şikayet Et
  adamın icinde halan kin var
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  19 Yılda ülkeye yapılan hizmetleri görmeyenler, kör ve sağır olanlar, asıl beni üzenler. Sn. Erdoğan gitsin diyenlere milli olarak bakmıyorum. Koltuk için ülke menfaati yok kabul edilemez. Allah akıl fikir merhamet vicdan versin.
  Cevapla
 • Sümerliler 2 ay önce Şikayet Et
  Teşekkür etmeyi daha keşfetmediler
  Cevapla
 • ihsan kastamonu 2 ay önce Şikayet Et
  cibilliyetsizler avm yapılacak diye milleti kışkırtıyorlardı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İstanbul'da motokuryelerin yasağı yarın sona eriyor
Talep artıyor fiyatlar yüzde 180 artacak! Almanya'dan yeşil geçiş uyarısı