Tokat'ta yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu! Dikkat çeken detay...

Tokat'ta yaşayan 71 yaşındaki Ahmet Türk rahatsızlanınca otomobiliyle hastaneye giderken hayatını kaybetti. Otomobilinde ölü bulunan yaşlı adama 4 yıl önce kalp pili takıldığı ortaya çıktı.

Tokat'ta yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu! Dikkat çeken detay...
Tokat'ta yaşlı adam otomobilinde ölü bulundu! Dikkat çeken detay...
GİRİŞ 17.11.2021 15:15 GÜNCELLEME 17.11.2021 15:15

Edinilen bilgiye göre; Tokat merkeze bağlı Güryıldız Beldesinde ikamet eden Ahmet Türk (71) eşine rahatsızlandığını söyleyerek gece saatlerinde otomobili ile hastaneye hareket etti. Yakınları bir süre sonra kendisinden haber alamadığı yaşlı adamı aramaya başladı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servisi önünde yaşlı adamın kullandığı otomobil sabah saatlerin park halinde bulundu. Otomobilin sürücü koltuğumda hareketsiz olarak bulunan yaşlı adam sedye ile acil servise alındı. Yapılan incelemede şahsın hayatını kaybettiği tespit edildi. Şahsın cenazesi ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri otomobilde inceleme yaptı. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

4 YIL ÖNCE KALP PİLİ TAKTIRDI

Kalp rahatsızlığı olan Ahmet Türk’ün yaklaşık 4 yıl önce kalp pili taktırdığı, hastaneye rahatsızlığından dolayı kontrole geldiği öğrenildi.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Rusya'dan son dakika Türkiye ve Suriye duyurusu! Bölgedeki tüm ülkelere çağrı
Dünyanın en iyi turizm köyleri listesi! Türkiye'den de bir köy listeye girdi...