Ünlü oyuncu Mehmet Günsür kızıyla aynı dizide rol aldı! 5 milyon izlendi

Ünlü oyuncu Mehmet Günsür kızı Cloe Günsür ile İtalya'da yayınlanan Lea(Yeni bir gün) dizisinde rol aldı. Dizi ilk bölümüyle 5 milyon kişi tarafından izlenirken aynı gün yayınlanan İnter Milan-Roma maçını da geride bıraktı.

Ünlü oyuncu Mehmet Günsür kızıyla aynı dizide rol aldı! 5 milyon izlendi
Ünlü oyuncu Mehmet Günsür kızıyla aynı dizide rol aldı! 5 milyon izlendi
GİRİŞ 16.02.2022 11:00 GÜNCELLEME 16.02.2022 11:16
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

46 yaşındaki başarılı oyuncu Mehmet Günsür kızı Cloe ile aynı dizide rol aldı. İtalya’nın Rai-1 kanalında yayınlanan “Lea” (Yeni Bir Gün) dizisi ilk bölümüyle 5 milyon kişi tarafından izlendi. Aynı gün ekrana gelen “Inter Milan-Roma” maçını geride bırakan dizi, izleyicilerin yüzde 22.4’üne ulaştı.

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'dan İbo Show'da yeni dizi itirafıKurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'dan İbo Show'da yeni dizi itirafı

Eser Yenenler'den eşine 85 bin TL'lik dev tektaş! Ünlü sunucu paraya kıydıEser Yenenler'den eşine 85 bin TL'lik dev tektaş! Ünlü sunucu paraya kıydı

DİZİNİN KONUSU

Günsür’ün hayat verdiği Arturo Minerva, sanatçılara eşlik ederek dünyayı dolaşan Türk kökenli bir müzisyendir. Müzisyen, bir ilişkisinden istemeyerek kız çocuğu sahibi olur ve annesi çocuğu terk eder. Arturo, Martine ismini koyduğu çocuğuyla İtalya’ya yerleşir ve ona tek başına bakar.

8 BÖLÜM TASARLANDI

8 bölüm olarak tasarlanan dizide Günsür’ün kızı Cloe, “Martina” rolünü canlandırıyor. Oyuncunun 3 çocuğundan en küçüğü olan Cloe, bu rolle babasının izinden giderek oyunculuğa ilk adımını atıyor.

YORUMLAR 1
  • müftü 2 yıl önce Şikayet Et
    adi mehmet kizinin adi cloe... vah ki ne vah..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Azerbaycan'dan Fransa'ya Ermenistan tepkisi!
Görücüye çıktı! Savaşın seyrini değiştirebilir