Kocaeli'de yaşayan Talha bilet aldı, eşofman giydiği gerekçesiyle konsere giremedi

Kocaeli'de yaşayan 28 yaşındaki Talha Sarıoğlu İzmit'te bulunan bir eğlence mekanında 15 Şubat salı günü gerçekleşecek olan Karsu konserine bilet aldı. Sarıoğlu konsere eşofman giydiği gerekçesiyle alınmadı.

Kocaeli'de yaşayan Talha bilet aldı, eşofman giydiği gerekçesiyle konsere giremedi
Kocaeli'de yaşayan Talha bilet aldı, eşofman giydiği gerekçesiyle konsere giremedi
GİRİŞ 17.02.2022 17:45 GÜNCELLEME 17.02.2022 17:45
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Kocaeli'de yaşayan 28 yaşındaki Talha Sarıoğlu İzmit ilçesinde bulunan bir eğlence mekanında 15 Şubat Salı Günü sahne alacak Karsu'nun konseri için bilet aldı. Yer problemi yaşamamak için eğlence mekanına konser saatinden önce giden Sarıoğlu, eşofman altı giymesi sebebiyle mekanın güvenlik personelleri tarafından içeri alınmadı. Güvenlik personellerinin tepkisi karşısında şoke olan Sarıoğlu'na gidip bir pantolon alırsa içeri alınacağı söylendi. Bir süre eğlence mekanının önünde bekleyen Talha Sarıoğlu, arkadaşları gelince yeniden içeri girmeyi denedi. Sarıoğlu, biletini göstermesine rağmen yine içeriye alınmadı. Tepkisini sosyal medyadan dile getiren Sarıoğlu'na, bilet ücreti geri iade edildi.

Otomobilini 11 yıl önce 11 bin liraya sattı! 605 bin lira ceza geldiOtomobilini 11 yıl önce 11 bin liraya sattı! 605 bin lira ceza geldi

 İLK BAŞLARDA ŞAKA SANDIM 

Yaşadığı durumun sadece kendisinin değil, çevredeki insanların da garipsediğini ifade eden Talha Sarıoğlu, "Karsu isimli sanatçının bir mekana geleceğini öğrendik. Geleceği gün konsere gidebilmek için arkadaşlarımızla bilet aldık. İyi bir yer tutabilmek için kız arkadaşlarımızdan önce mekana gittik fakat bizi içeri almadılar. Kıyafetimin, içeri girmek için uygun olmadığını ifade ettiler. İlk başta şaka yaptıklarını düşündüm fakat ciddi olduklarını anladım. İlk başta damsız olduğumu düşündükleri için almadıklarını zannettim fakat arkadaş grubumuzun içinde kızların da olduğunu ifade ettim. Ben de arkadaşlarımı bekledim ve geldikten sonra tekrar şansımı denedim. Bu sefer daha farklı bir görevli 'Buyur ben yardımcı olayım' dedi. Kendisine tekrardan içeri girememe sebebimi sordum ve o da altımdaki eşofmandan dolayı olduğunu söyledi. Mekanın seçkin veya lüks giyinilen bir yer olmadığını, üstümdeki kıyafetin sırıtmayacağını ifade ettim. Bana, 'Bu kadar dert etme, mağazadan gidip kot pantolon alabilirsin' dedi. Ayrıca 'Bende olsaydı sana pantolon verirdim' diyerek dalga geçti. Arkadaşlarımın yanında utanç verici anlar yaşadım. Bizim giremediğimizi gören insanlar da ne olduğunu sorgulamaya başladı. Çevredekilere durumu izah ettiğimde onlar da bu durumu oldukça yadırgadı" dedi. 

KAPIDAKİ GÜVENLİK KEYFİ YAPTI 

Etkinliğin kurallarında kıyafetle ilgili bir kural olmadığının altını çizen Sarıoğlu, "Ben yaşanan bu olayı mekana değil, o an orada olan güvenliğin bunu eğlencesine yapmasına bağlıyorum. Çünkü daha 2 gün önce aynı işletmenin İstanbul’daki mekanındaki bir konsere de aynı kıyafetle gittim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Fakat bana mekana bu şekilde giremeyeceğimi, bunun bir prosedür olduğunu söylediler. Etkinliğin kurallarına baktığımda da kılık kıyafetle alakalı herhangi bir ibare göremedim. Ben bu etkinliğin ücretini daha gitmeden önce internet üzerinden ödedim ve etkinlik kurallarını da okudum. Şu anda da üstümde bulunan kıyafetlerle konser verilecek alana gittim. Parasını önceden ödediğim, kapıdaki güvenliğin keyfi öyle istedi diye giriş yapamadım. Beni ayaküstü geri yolladılar ve çok saçma bir duruma düştüm. Gördüğüm bu saçma muameleyi hak etmediğimi düşünüyorum. Arkadaşlarımın önünde böyle bir duruma düşmek hoş olmadı" şeklinde konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 16
 • Bahaddin 2 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşın derdi de ne büyükmüş dertmiş... Bizim derdimiz hiç kalıyor derdinin yanında...
  Cevapla
 • zafer gülten 2 yıl önce Şikayet Et
  ben şahsen aşertmonla ,hatta çok dar giysiyle toplum içine çıkmayı doğru görmüyorum.edep yerleri belli olabiliyor çünkü.topluma saygılı olmak istiyorsak toplum içine girerken kıyafetimize özen göstermeliyiz.
  Cevapla
 • Türk 2 yıl önce Şikayet Et
  Erkek adam eşofman mı giyermiş, arkadaş nasıl toplum olduk böyle. Sabah sporuna mı gidiyon ekmek almayamı. Ayıp değilmi birde konsere gidecek. ayıp kardeşim orada insanlar eşleriyle kızlarıyla geliyor. bu ne sululuk. oldu olacak şort giyin git.
  Cevapla
 • Vahdettin Güneyin 2 yıl önce Şikayet Et
  KarıIar yarı cıpIak giderken eşofmanmı battı gözüne
  Cevapla
 • hacı 2 yıl önce Şikayet Et
  karsu konseri para vermek hemde karsu için karlı çıkmışsın bence
  Cevapla
 • Zafer 2 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar haklı. İyiki içeri almamışlar. Böyle bir lakaytlık olmaz. Konseri veren o kadar hazırlanıyor o kadar yoldan geliyor sen git eşofmanla dinle, yerine göre giyinme denen bir şey var. Oldu olacak pijama takımını yastığını alıp gideydin.
  Cevapla
 • İismdar 2 yıl önce Şikayet Et
  Çok gereksiz bir yorum.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yelek krizi sonrası Arda Güler'den ilk hamle geldi
İsrail bir kez daha katliam yaptı! Çok sayıda şehir ve yaralı var