Seni Bana Yazmışlar 1. Bölüm fragmanı

Yeliz Kuvancı, Ali İl, Cemal Hünal ve Dilşad Çelebi'nin başrollerini üstlendiği Seni Bana Yazmışlar bu akşam başlıyor.

Seni Bana Yazmışlar 1. Bölüm fragmanı
Seni Bana Yazmışlar 1. Bölüm fragmanı
GİRİŞ 07.08.2011 11:08 GÜNCELLEME 07.08.2011 11:08

En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek… Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet'in yolları bu olaydan sonra kesişir.

Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet'in ortak bir hedefi vardır… Yalçın'la Burcu'yu ayırmak…

1. BÖLÜM ÖZETİ:

Zeynep ve Mehmet özenle hazırlanarak güzel bir akşam yemeği için sevgilileri Burcu ve Yalçın'la buluşurlar. Geceyle ilgili ikisinin de beklentisi büyüktür; Zeynep sevgilisinden evlenme teklifi almayı umarken Mehmet de sevgilisine evlenme teklif etmeyi planlamaktadır.

Ancak işler bekledikleri gibi gitmez, en olmayacak anda terk edilirler. İşin kötüsü onları terk eden Burcu ve Yalçın birbirleriyle sevgili olmuşlardır bile. Yalçın'ın cafesinde halkla ilişkiler müdiresi olarak çalışan Burcu ve patronu Yalçın yeni bir aşka çoktan yelken açmışlardır. Bu tesadüf Mehmet ve Zeynep'i yan yana getirir.

Eski sevgililerinin aşkını geri kazanmak için harekete geçen ikilinin kesişen yollarında yeni maceralar onları beklemektedir. Yalçın'ın cafesinin tam karşısındaki kahvehanede garson olarak işe başlayan Zeynep, Mehmet'in cafeye giderek Burcu'ya olan aşkını ispat etmek için hazırladığı sürprize ister istemez dahil olur ve olaylar ummadıkları şekilde gelişir.

Seni Bana Yazmışlar bu akşam 20:30'da Atv ekranlarında...

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Pink Floyd'un solisti Waters: Batılı ülkelerin İsrail için yaptıkları iğrenç
Erdoğan'dan İsrail'in suikast planlarına cevap: Bir daha belini doğrultamaz!