ABD'den şaşırtan Libya açıklaması!

ABD, BM'nin kabul ettiği Ulusal Mutabakar Hükümeti'ni tanıdığını ancak taraf tutmadığını açıkladı.

ABD'den şaşırtan Libya açıklaması!
ABD'den şaşırtan Libya açıklaması!
GİRİŞ 21.12.2019 17:34 GÜNCELLEME 21.12.2019 17:54
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Reuters'ın haberine göre ABD'li bir yetkili, Washington yönetiminin BM tarafından tanına Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti'ni tanıdığını ancak Libya'daki çatışmada taraf tutmadığını duyurdu.

 

 

Yetkili, Rusya desteğiyle hareket eden General Halife Hafter'in yoğunlaşan saldırılarından ABD'nin endişe duyduğunu da aktardı.

YORUMLAR 4
 • Hamdi 2 ay önce Şikayet Et
  Şimdi ne yapmalıyım bu olanlara diye düşünüyordur çıkarların gereği neler yapabilirim, yakında taraf tutar merak etmeyin ama bizim tarafımızca olmayacağı kesin
  Cevapla
 • frezeci 2 ay önce Şikayet Et
  aynı taktik. yitin birbirinizi bizde işimize bakalım.
  Cevapla
 • Cesur yürek 2 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim bunlar dünyayı sömürüyolar yinede doymuyolar önce terörer örgütleri kuruyolar sonrada onları yok etme bahanesiyle o ülkeyi istila ediyolar kimseye danışmadan terör örgütü dedikleri kendi vatandaşları işleri bitince onlarıda kabul etmiyolar bu kadar aşağılıklar kapitalist sömürgeciler dünyayı yediler bitirdiler doymadılar kendi vatandaşları rahat yaşasın başka ülkenin vatandaşları açlıktan ölsede onlar için sorun değil artık susmak yok bizim gibi ülkeler sesini çıkarttıkça onların gerçek yüzleri ortaya çıktı kudurdukları bu yüzden
  Cevapla
 • Kendilerine Tezat 2 ay önce Şikayet Et
  Ulan ben böyle saçma açıklama duymadım. Libya hükümetinitanıdıysan diğer taraf terör örgütü demektir. Taraf tutmamak ne demek. Adamlar da ne yasa var ne kanun. Terör örgütlerinin adını değiştirip yeni isim koyduklarına terör örgütü değil diyorlar, terörü bitirecez bahanesi ile ülkelere girip başka teör örgütlerini o bölgeye konuşlandırıyorlar. Kafalarına göre hükümetleri yıkıyorlar.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Polisin belindeki silahı alıp tetiğe bastı (27 Şubat 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)
Regaip gecesi neler yapmalı, nasıl ibadet etmeliyiz?