Dikkat çeken detay... FETÖ'nün 'kedicik' imamları!

Adnan Oktar soruşturmasında örgüt üyelerinin telefonlarını mercek altına alan polis, kediciklerin irtibatlı olduğu FETÖ imamlarını ortaya çıkardı.

Dikkat çeken detay... FETÖ'nün 'kedicik' imamları!
Dikkat çeken detay... FETÖ'nün 'kedicik' imamları!
GİRİŞ 23.11.2018 08:31 GÜNCELLEME 23.11.2018 08:33
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Akşam gazetesinden Hilal Yıldırım'ın haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca Adnan Oktar yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma dosyasından dikkat çekici bir ayrıntı ortaya çıktı. Ankara’da FETÖ’ye yönelik görülen çatı davasında HTS kayıtları alınan 72 kişiye ait 336 telefon numarasının irtibatlı olduğu numaralarla karşılaştırılması yapıldı.

O karşılaştırmalarda 336 numaranın irtibatlı olduğu karşı numaraların abonelik bilgilerine rastlanılan şahıslar arasında Adnan Oktar’ın kedicikleri çıktı. 

 

 

ÜST DÜZEYLERLE İLETİŞİM 

Liste haline getirilen abone bilgilerinden FETÖ’nün üst düzey isimleri arasında yer alan firari Osman Karakuş,  firari Mehmet Hanefi Sözen, firari Reşit Haylamaz tutuklu İlhan İşbilen, eski Fatih Üniversitesi Rektörü firari Şerif Ali Tekalan, örgütün kasalarından tutuklu Ali Çelik, Gülen’in avukatlarından tutuklu Abdulkadir Aksoy, kapatılan Zaman Gazetesi’nin eski imtityaz sahibi tutuklu Aleaddin Kaya, firari Önder Aytaç’ın Oktar grubuna mensup şahıslarla irtibatlı oldukları tespit edildi.

Oktar yapılanmasında yer alan Aslıhan Hantal, 2014 yıllarında İlhan İşbilen ve Aleaddin Kaya ile Fatma Ceyda Ertüzün, Şerif Ali Tekalan, Abdulkadir Aksoy ve Osman Karakuş ile irtibatlı oldukları,  Özdemir Uygur isimli şüphelinin FETÖ’den Ali Çelik ile iletişim halinde oldukları belirlendi. 

 

 

Oktar grubuna mensup şüphelilerin yanı sıra şüphelilerin ailelerinin de FETÖ üyeleri ile iletişim halinde oldukları görüldü. Grubun mensuplarından Mert Sucu’nun kardeşi Mehmet Sucu ve babası Bekir Sucu’nun Albulkadir Aksoy ile, şüpheli Murat Terkoğlu’nun annesi Halime Terkoğlu’nun Harun Tokak ile, Fatih Mehmet Doğan’ın kardeşi Metin Doğan’ın Mehmet Hanefi Sözen ile görüştükleri tespit edildi.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Yakub 10 ay önce Şikayet Et
  Tarihimizin en sinsi alçak düşman saldırısı ile karşı karşıyayız! Bu da geçer ya hu. Eline beline diline sahip ol dedi ecdat. Ne kadar da HAKLILAR. Yaşasın cehennem zalimler için hainler için! Herşey çok şükür aslına dönüyor. Bizden görünümler bizi aldatmasın. Kuranı Kerim ve Hadisler filtresi süzgeci şart.
  Cevapla
 • ***** 10 ay önce Şikayet Et
  hakikaten sapık
  Cevapla
 • Asım 10 ay önce Şikayet Et
  Şikayetini masonlara bildirsen ya! Bak seni kurtarırlar.
  Cevapla
 • YAHUDİ DÜŞMANI 10 ay önce Şikayet Et
  kediler ile köpekler demek her 2 grup ta israil-abd den yönetiliyor ve patronları aynı
  Cevapla
 • İsmail KARATAY 10 ay önce Şikayet Et
  Allah hepimizin yardımcısı olsun.Ahir zaman fitnecilerinin şerrinden Allah'a sığınırım.İsrail aşıklarının da Allah belasını versin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Barış Pınarı Harekatı'nda son dakika: Bakan Akar dehşeti duyurdu
Trump'ın Erdoğan'a yazdığı mektup çöpe atıldı!